Maria Nila + L’Oréal Colorista: farby na pár dní aj celé leto

Už pred viac než 40 rokmi sa vo Švédsku zrodila Maria Nila – značka, ktorá vábi milovníkov vegánskej vlasovej kozmetiky aj vymývateľných farieb, ktoré sú jej špecialitou. Ale pokiaľ túžite po niečom stálejšom, môžete siahnuť po pestrej palete Colorista od L’Oréalu. Je to značka pre zmenu vyskúšaná generáciami a vydrží aj celé leto!

dodajte vlasom v lete trochu farby

Maria Nila si ma získala. Má vydarený dizajn a všetky jej produkty nádherne voňajú. Pôvabná je aj preto, že je ako jedna z mála prírodná, ba dokonca vegánska, a stavia sa proti testovaniu kozmetiky na zvieratách. Čím si vybojovala aj sympatie organizácií, ako je PETA a The Vegan Society.

Koniec farebných tabu

Navyše – jej vymývateľné farebné masky Colour Refresh vás nechajú vyskúšať extravagantné farby, a o to tu ide tiež: nebáť sa a farbiť, aj keď len na pár dní (4 až 10 umytí). O intenzite odtieňa rozhoduje, ako dlho masku na vlasoch necháte! Na výber máte 100 ml alebo 300 ml balenie. Pre svetlé vlasy je tu potrebný Pink Pop, a ak sa potrebujete zbaviť žltkastého odtieňa blond, siahnite po Pearl Silver. Urobí z vás dokonalú platinovú blondínu. Keď ho vyskúšate na tmavé vlasy, dodá im studený nádych. Tmavé vlasy ocenia napríklad odtieň Cacao, s ktorým svetlé vlasy dokážete úplne stmaviť.

farebné tónovacie masky na vlasy od Maria Nila

Hra, ktorá sa nikdy nekončí

Pokiaľ sa chcete odviazať, môže vás baviť Bright Copper (pretože ryšavky sú „in“). A ak sa, naopak, bojíte krikľavosti, siahnite po White Mix. Dokáže dve veci: môžete ju primiešať do akejkoľvek farebnej masky Maria Nila a ona stlmí jej odtieň. Sama osebe funguje čisto ako dokonalá výživa pre vlasy. Bez farby. Mimochodom, miešať môžete aj jednotlivé masky medzi sebou a vytvárať ďalšie variácie. Jediné, čo s nimi nezvládnete, je vlasy zosvetliť. Ale to je asi jasné.

zmývateľné farby na vlasy Maria Nila

Farba sem a farba tam…

Hrať s farbami sa môžete aj s kolekciou L’Oréal Colorista. Kolekcia Colorista totiž obsahuje aj dočasné farby! Na jediný deň dokážete zmeniť odtieň s Colorista Spray, na 5 až 15 umytí z vás iného človeka urobí vymývateľná farba Colorista Washout, a keby sa vám výsledný odtieň nakoniec nepáčil, je tu vynález nad vynálezy: Colorista Fader, špeciálny šampón, s ktorým sa nežiaduci odtieň alebo farba, ktorá už vás nebaví, sa vymyje rýchlejšie a vy zas môžete skúšať novú.

Pre farebné stálice

Pokiaľ cez leto chcete od farby skôr stálosť, aj vtedy sa môžete s dôverou obrátiť na L’Oréal Colorista. Ponúka totiž aj pestrú paletu permanentných farieb Colorista Paint, s ktorou si hravo – rovnako ako so všetkými vyššie uvedenými farbami – poradíte aj doma, aj v zhone a na poslednú chvíľu pred odjazdom na dovolenku alebo…

… na festival? Jeden z tých, ktoré nás čoskoro čakajú, bude tiež ako už tradične veľmi (hudobne) farebný! No jasne, Colours of Ostrava! Tradičná hudobná párty, ktorá banícky sever rozvibruje 18. – 21. 7.! Tohto roku nás čaká už 16. ročník a vy môžete byť pri tom. Vyhrajte od nás lístky pre seba aj svoju kamošku (predsa nepôjdete sama)! Sledujte našu súťažnú stránku, Facebook a možno sa v Ostrave uvidíme práve s vami!!!