Maria Nila Colour Refresh Bright Copperjemná vyživujúca maska bez permanentných farebných pigmentov

7×
Maria Nila Colour Refresh Bright Copper jemná vyživujúca maska bez permanentných farebných pigmentov
Maria Nila Colour Refresh Bright Copper jemná vyživujúca maska bez permanentných farebných pigmentov
výdrž 4 – 10 umytí 7.40 100 ml
13,80

Kód: MNL0018 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 30. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra utorok 29. 9. 2020

Popis produktu Maria Nila Colour Refresh Bright Copper
Vlastnosti

Medená farba vašich vlasov nikdy nezostane bez povšimnutia okolia. Jemná maska bez permanentných pigmentov Maria Nila Coulour Refresh Bright Copper dodá vašim vlasom nielen príťažlivý odtieň, ale tiež prvotriednu výživu. S akou intenzitou necháte zažiariť svoje vlasy tentoraz?

Vlastnosti:

  • intenzitu si volíte sami – môžete oživiť odtieň alebo úplne zmeniť farbu
  • dodáva vlasom výživu
  • nemusíte sa báť trvalého efektu – ľahko sa vymýva

Zloženie:

  • arganový olej – zjemňuje vlasy
  • 100 % vegan

Ako aplikovať:
Vlasy umyte šampónom a vysušte uterákom. Rozdeľte vlasy na menšie pramene pre jednoduchšiu aplikáciu. Pomocou rukavíc naneste masku Maria Nila Colour Refresh na všetky vlasy, alebo len na požadované pramene. Môžete použiť hrebeň. Nechajte pôsobiť 3 – 10 minút v závislosti od požadovanej intenzity farby. Po uplynutí stanovenej lehoty dôkladne spláchnite masku z vlasov. Proces ukončte kondicionérom. Na rozriedenie farieb pre ich nižšiu intenzitu môžete použiť masku bez farebných pigmentov White Mix.

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
výživa
Aktívne látky
arganový olej
Použitie
Farbenie vlasov doma
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy

Napísali sme o Maria Nila Colour Refresh Bright Copper
Články

O značke Maria Nila

Maria Nila je švédska značka vlasovej kozmetiky, ktorá spĺňa najaktuálnejšie požiadavky žien. Prípravky Maria Nila sú efektívne, majú prírodný pôvod a sú ohľaduplné k životnému prostrediu. Všetky produkty sú 100% veganské, neobsahujú ftaláty ani parabény. Celá značka je certifikovaná organizáciami Leaping Bunny, Vegan Society a PETA.

Kompletný proces vzniku vlasovej starostlivosti Maria Nila – od myšlienky po výrobu, prebieha v Helsingborgu vo Švédsku. Jednotlivé produktové rady sa od seba líšia účinnými zložkami a sú zamerané na iný typ starostlivosti alebo problém vlasov. Najobľúbenejšími produktami značky sú bezpochyby farebné zmývateľné masky Maria Nila Colour Refresh, ktoré sú dostupné v širokej palete najmodernejších odtieňov.

Vyskúšajte exkluzívne 100% veganské produkty a získajte vedomie, že ste urobili to najlepšie pre svoje vlasy i životné prostredie.

Recenzie Maria Nila Colour Refresh Bright Copper7