Najlepšie darčeky pre mužov na Vianoce

 

darčeky pre mužov

S blížiacim sa koncom roka stúpa ako obvykle nákupná horúčka aj hladina stresu. Aby sme vám toto obdobie uľahčili a zjednodušili, zostavili sme tipy na najlepšie darčeky pre mužov na Vianoce. Vďaka nim tento rok vybavíte všetky vianočné nákupy rýchlo, ľahko, a hlavne v pokoji a pohode!

 

Darčeky pre drahú polovičku

Ak váš partner patrí k mužom, ktorí parfém považujú za príjemného každodenného spoločníka, máme pre vás tip na najlepší darček pre priateľa. Novinka Calvin Klein Eternity for Men Eau de Parfum je viac sexy verziou legendárnej Eternity z roku 1988, takže ak ho nadelíme pod stromček, je veľká šanca, že zažijete žeravé a láskyplné sviatky!

 

Niekedy môže darček pre muža na Vianoce poslúžiť aj ako obrana vlastného kozmetického arzenálu. Požičiava si váš partner či manžel vaše obľúbené vychytávky? Zaobstarajte mu vlastné! Čistiaca FOREO LUNA 2 v elegantnej čiernej verzii dokáže efektívne a do hĺbky vyčistiť mužskú pleť. A pozor, kefka pomáha redukovať jemné vrásky, takže všetci páni, ktorí chcú zostať večne mladí, budú iste na vrchole blaha.

 

Taký darček pre priateľa na Vianoce si navyše po Štedrom dni môžete na revanš požičať vy (samozrejme, keď sa majiteľ nebude dívať). Mimochodom, strach zo starnutia sa vraj prejavuje zvýšeným počtom tričiek s komiksovými obrázkami a rozširujúcou sa zbierkou hier na PlayStation. 

 

eternity pre muža

Darčeky pre otca

Každý rok je to rovnaké: vybrať darček pre otecka stojí takmer nadľudské úsilie. Prirodzene ho chcete potešiť a prekvapiť, ale ako na to, keď väčšina mužov nemá rada zmeny? Tento rok vynechajte nudnú klasiku, teda pyžamo a ponožky, máme pre vás tipy na vianočné darčeky pre mužov, ktorými dáte najavo, že vám na ockovi naozaj záleží. Čo tak napríklad legendárna vôňa preverená generáciami v intenzívnejšej verzii Davidoff Cool Water Intense?

 

Ak si váš otecko potrpí skôr na praktické darčeky, iste mu urobí radosť darčekový set L’Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic, kde nájde hneď niekoľko voňavých produktov, ktoré mu ráno v kúpeľni pomôžu omladnúť minimálne o niekoľko rokov.

 darček pre otca

 

Darčeky pre dedka

Darčeky pre mužov na Vianoce sú úloha pre pokročilých, ale darček pre dedka, to je už vyložene vyššia dievčenská. Aj tú však zvládnete so cťou, keď sa vám podarí vyjadriť, čo máte na návštevách u starých rodičov rada už od detstva.

Hrejivá vôňa domova, útulná atmosféra a pokoj miesta, kde sa čas spomalil – to stelesňuje sviečka Makers of Wax Goods Suede v retro dizajne. Pre dedka, ktorý si potrpí na drevité vône s citrusovými tónmi, zabaľte do vianočného papiera darčekovú sadu Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Wood&Wood, ktorá poteší vôňou aj sprchovacím gélom.

 

 top darčeky muži

Darčeky pre brata

Radosť pre brata môže skrývať v sebe vtip aj praktickosť. Ak váš súrodenec zapadá do generácie Y, určite Ježiška pochváli za svieži aj pikantný parfum Yves Saint Laurent Y. A ak prepadol láske k brade a barber shopom, skúste ho prekvapiť súpravou na starostlivosť o bradu od Baylis & Harding, kde nájde balzam, vosk, šampón aj mydlo – všetko pre dokonalý porast, ktorý mu budú kolegovia hipsteri závidieť.

 pánske darčeky

Darčeky pre kamaráta

Naše tipy na darčeky pre mužov končia najodľahčenejšou kapitolou – pozornosťami pre kamošov. Tu sa môžete pustiť aj na neprebádané územia. Z darčekových setov odporúčame vlasovú starostlivosť nielen pre rockerov s neobyčajnou vôňou – napríklad vanilka a mango od Apothecary 87 The Man Club.

 

Kamarátovi, ktorý nedá dopustiť na svoje vozidlo, darujte špeciálnu vôňu do auta v podobe elegantného vankúšika Culti Car Aramara, ktorý však vďaka čiernej farbe vyzerá stále chlapsky. Fanúšikov futbalu zas ohromíte vôňou v čierno-zlatom dizajne Diesel Spirit of the Brave, ktorú pomáhal vytvoriť jeden z najlepších futbalistov súčasnosti Neymar.

 darčeky pre pánov