Davidoff Cool Water Intenseparfumovaná voda pre mužov

1×
Davidoff Cool Water Intense parfumovaná voda pre mužov
Davidoff Cool Water Intense parfumovaná voda pre mužov
Odporúčaná maloobchodná cena
73,00

Ušetríte 60%
125 ml
29,00

Kód: DDF04086 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis parfému Davidoff Cool Water Intense
Zloženie

Vyjadrite naplno túžbu svojho tela po ešte väčšej sviežosti, ešte silnejších zážitkoch a ešte intenzívnejšej slasti. Pánska parfumovaná voda Davidoff Cool Water Intense prichádza ako vlna volania po hedonizme, ktorá sa nedá zastaviť.

  • svieža ovocná vôňa s orientálnymi prvkami
  • pre aktívneho moderného muža
  • ideálna na každodenné použitie

Zloženie vône
Hneď v úvode vás privítajú osviežujúce tóny ručne pozbieraných zelených brazílskych mandarínok. Neskôr sa vonná kompozícia presúva z citrusových akordov do orientálnych sfér. Vďačí za to návykovo omamnej kokosovej vode. Základ sa otvára v hrejivých tónoch ambry, čím dodáva vôni na intenzívnej zmyselnosti.

Príbeh vône
Davidoff Cool Water patrí k najpopulárnejším vôňam od začiatku svojho uvedenia na trh. Variant Intense prichádza oproti pôvodnej verzii v temnejšom flakóne a otvára novú kapitolu morskej sviežosti. Tentoraz vo forme parfumovanej vody, ktorej prepožičal svoju tvár charizmatický Christian Hogue. Spolu s dámskou Davidoff Cool Water Woman Intense vytvára mimoriadne svieže duo.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
zelená mandarínka
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kokosová voda
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
ambra
Druh vône
ovocná

Napísali sme o Davidoff Cool Water Intense
Články

O značke Davidoff

Parfémy Davidoff nesú meno svojho zakladateľa Zina Davidoffa, prezývaného vo svojej dobe cigarový kráľ. Podnik s tabakom, ktorý Zino prevzal po otcovi, vstúpil však v 80. rokoch aj na trh s parfémami. Malá rodinná firma sa rýchlo rozrástla a značka Davidoff získala veľkú obľubu aj mimo rodného Švajčiarska.

Dnes v ponuke Davidoff nájdete niekoľko desiatok vôní, na ktorých tvorbe sa podieľali poprední svetoví parfuméri. Jednoznačne najväčší úspech dosiahla kolekcia Davidoff Cool Water, ktorá spôsobila vo svete parfémov priam malú revolúciu. Nezameniteľný charakter má však každá z Davidoff vôní a všetky vo vás prebudia túžbu žiť život s väčšou intenzitou.

Zino Davidoff bol sám majstrom umenia života. Precestoval celý svet, každý jeho deň bol dobrodružstvom a výzvou. To všetko premietol do svojej tvorby. Meno Davidoff znamená radosť, nadčasový štýl a chuť objavovať nové. Davidoff znamená prežiť život na maximum.

Recenzie Davidoff Cool Water Intense