Creed Erolfa

Creed Erolfa
Creed Erolfa
100 ml
218,90

Kód: CRE4030 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 16. 7. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Creed Erolfa
Zloženie

Parfémovaná voda Creed Erolfa je osviežujúca vôňa pre mužov unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Vôňa Erolfa zachycuje nespočetné cesty rodiny Creedovcov po Stredozemnom mori. Creed Erolfa v sebe evokuje radosť, odhodlanosť a túžbu po dobrodružstve. Meno Erolfa je sformované z prvých písmen mien členov rodiny Creedovcov. ER je skratka pre Erwina, budúcej hlavy značky Creed a jediného syna Olivera Creeda. OL patrí Olivii, talentovanej umelkyni a dcére Olivera Creeda. FA stojí za Fabienne, matkou Erwina a Olivie.

Výsledkom je Erolfa, parfémovaná voda s osviežujúcou vôňou mora, slaného vzduchu a citrusových vôní vo vánku. V hlavne parfémovanej vody sa rozvíjajú akordy citrusových plodov a bergamotu, v srdci nájdeme jazmín, zázvor, koriander a čierne korenie a v pozadí jantár a pižmo.

Creed Erolfa je parfémovaná voda pre mužov, ktorým sú blízke zložky bergamotu, byliniek alebo citrusových plodov, ktoré pochádzajú zo vzdialených destinácií. Navždy si získa aj každého, kto dokáže oceniť kvalitu a luxus v skutočne nebývalej miere. Erolfa sa hodí na deň i na večer, a to po celý rok.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantným balením. Flakón parfémovanej vody pre mužov Creed Erolfa do značnej miery vypovedá o tom, čo skrýva vnútri. Modrasté farby a originálny uzáver zvýrazňujú celkový dojem. Creed Erolfa úplne nadchne svojím jemným dizajnom a zlatým zdobením.

Creed Erolfa - vôňa inšpirovaná plavbami po Stredozemnom mori.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
fialka, citrón, rasca, melón, zelené tóny, limetka, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
muškátový oriešok, borovica, jazmín, cyklámen, zelené tóny, korenie
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
santalové drevo, pižmo, ambra, mach, céder
Druh vône
cyprusová

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Erolfa