Creed Millésime Impérial

Parfumovaná voda tester unisex 120 ml

3×
Creed Millésime Impérial Parfumovaná voda tester unisex 120 ml
Creed Millésime Impérial Parfumovaná voda tester unisex 120 ml
Creed Millésime Impérial Parfumovaná voda tester unisex 120 ml
120 ml
129,90

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: CRE0116 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 22. 2. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 22. 2. 2019
Creed Millésime Impérial
120 ml | 129,90

Popis parfému Creed Millésime Impérial

Creed Millesime Imperial je citrusová morská vôňa pre ženy a mužov. Táto parfémovaná voda pochádza z dielne unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Parfémovaná voda Millesime Imperial, pôvodne vytvorená pre kráľa, je dielom špičkového návrhára vôní zo šiestej generácie dynastie Creedovcov Oliviera Creeda. Ide o vôňu pre mužov a ženy s významným postavením, prestížou a výrazným charakterom. Od svojho uvedenia na trh v roku 1995 vôňa Millesime Imperial sprevádzala už nespočetné množstvo svetových osobností.

Vonná kompozícia nesmierne povzbudzujúcej parfémovanej vody Creed Millesime Imperial, s vôňou evokujúcou citrusové háje a bujnú krajinu pobrežia slnečnej Sicílie, sa v hlave otvára akordmi ovocia a morskej soli. V srdci zavonia florentský kosatec, mandarínka, sicílsky citrón a bergamot. Základ pozostáva z pižma a drevitých a morských tónov. Celková aróma, spájajúca dominantné citrusové a morské stránky s úchvatnými slanými, ovocnými a aromatickými aspektmi, je súčasne hrejivo romantická a iskrivo svieža.

Parfémovanú vodu Creed Millesime Imperial ocenia najmä ženy a muži, ktorí majú radi citrusové morské vône. Navždy si získa milovníkov parfémov toho najvyššieho štandardu a, samozrejme, každého, kto dokáže oceniť kvalitu a luxus. Vôňa Millesime Imperial sa hodí na akúkoľvek príležitosť – od pracovných príležitostí po tie najvýznamnejšie večerné udalosti. Svojmu nositeľovi vždy poskytne dotyk absolútneho luxusu a výnimočnosti.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantne krásnym balením. Slovo „millesime“ na obale je puncom kvality, znamená totiž, že na výrobu parfému boli použité tie najlepšie suroviny z daného roku. Nádherný priezračný flakón so zlatými ozdobnými prvkami doplňuje štýlová, opäť zlato zdobená, biela škatuľka. Vyskúšajte parfém unikátnej dynastickej značky a zamilujte sa do vône, do ktorej sa s obľubou zahaľujú tie najslávnejšie osobnosti pri najvýznamnejších príležitostiach.

Creed Millesime Imperial - mnohostranná a hrejivá a svieža vôňa, pôvodne vytvorená pre kráľa.

Zloženie

Hlava
morská soľ, ovocné tóny
Srdce
bergamot, mandarínka, sicílsky citrón
Základ
drevité tóny, morské tóny, pižmo
Druh vône
drevitá, kvetinová

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Hodnotenie Creed Millésime Impérial

Pridať novú recenziu

4.0
3 hodnotenie
2
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem