Curaprox 3960 Super Softzubné kefky

Curaprox 3960 Super Soft zubné kefky 3 ks
Curaprox 3960 Super Soft zubné kefky 3 ks
farebné varianty 3 ks
10,00

Kód: CUR02168 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
už zajtra piatok 3. 7. 2020

Popis produktu Curaprox 3960 Super Soft

Skutočne dôkladné čistenie zubov ohľaduplné k ďasnám. Zubná kefka Curaprox Toothbrush 3960 Super Soft je navrhnutá tak, aby ste pri čistení cítili určitý tlak bez rizika podráždenia ďasien.

Na pružnej hlavičke kefky je 3960 vláken CUREN® na zaistenie efektívneho odstránenia zubného povlaku. Všetky vlákna majú rovnakú dĺžku a vďaka ich zaobleným končekom nedochádza k poškodeniu zubnej skloviny ani ďasien. Osemhranná rukoväť kefky sa dobre drží a uľahčuje čistenie zubov pod optimálnym uhlom.

Vlastnosti:

  • šetrne odstráni povlak aj v žliabku medzi zubom a ďasnom
  • patentované vlákna CUREN® s priemerom 0,12 mm nemenia pevnosť ani po namočení
  • pružná zošikmená hlavička ľahko dosiahne aj do horšie prístupných miest
  • minimalizuje riziko poškodenia ďasien
  • pohodlne sa drží v ruke vďaka ergonomickému tvaru

Ako používať:
Malé množstvo pasty naneste na navlhčené štetinky kefky. Jemnými krúživými pohybmi vyčistite zuby zo všetkých strán. Potom si ústa vypláchnite vodou.

O značke Curaprox

Kozmetika Curaprox | Curaprox – švajčiarska precíznosť v dentálnej starostlivosti. Curaprox je značka špičkových nástrojov pre zubnú hygienu, vyvíjaných švajčiarskou spoločnosťou priekopníckych odborníkov na orálne zdravie a individuálnu dentálnu preventívnu starostlivosť, Curaden International AG, v spolupráci s dentálnymi odborníkmi na výučbu, výskum a prax.
Spoločnosť Curaden sa už desiatky rokov zameriava predovšetkým na výrobu a vývoj kvalitných zubných a medzizubných kefiek, pričom hlavnými bodmi jej filozofie sú perfektne čisté zuby, efektívne čistenie zubov bez poranenia a partnerstva s najlepšími špecialistami v odbore.
Komplexný rad zubných kefiek Curaprox zahŕňa kefky na čistenie viditeľných miest zubov s rôznym stupňom tvrdosti a počtu štetín podľa špecifických potrieb zubov, napríklad citlivých, širokú škálu medzizubných kefiek či kefky vyvinuté špeciálne pre deti.
Manuálne zubné kefky Curaprox nemajú obvyklé nylonové vlákna, ale patentované CUREN® vlákna, ktoré sú až neskutočne jemné a nežné. Vďaka jemnosti vlákien sú tieto kefky atraumatické, čiže bez rizika poranenia pri používaní, hustota vláken zabezpečuje najvyššiu efektivitu, malá, kompaktná a mierne šikmá hlavička kefky umožňuje ľahký prístup ku všetkým miestam, ktoré treba vyčistiť, a osemhranná rukoväť zaistí správny uhol držania kefky pri čistení.
Aj medzizubné kefky Curaprox sú nesmierne efektívne a šetrné. Kombinujú ultrajemné patentované vlákna, ktoré sa v medzizubnom priestore rozvinú, s tenkým chirurgickým drôtikom, a tak dôkladne vyčistia celý medzizubný priestor bez poškodenia ďasna, ktoré môže spôsobiť napríklad zubná niť. Na šetrnosť myslí Curaden, samozrejme, ešte o to viac u detí, a tak sú kefky pre deti CURAkid dokonalé a nežné nástroje prvej ústnej hygieny pre batoľatá a malé deti a ústna hygiena je s nimi zábavná a príjemná.
Cieľom značky Curaprox je udržať zuby zdravé po celý život.  

Recenzie Curaprox 3960 Super Soft