Davidoff Run Wildtoaletná voda pre mužov

1×
Davidoff Run Wild toaletná voda pre mužov
Davidoff Run Wild toaletná voda pre mužov
Doprava zadarmo
69,00

Ušetríte 53%
100 ml
32,20

Kód: DDF03688 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 2. 3. 2020
Osobný odber
pondelok 2. 3. 2020
  • Popis parfému
  • Články
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Davidoff Run Wild
Zloženie

Zostaňte sústredený sám na seba aj v dnešnom zrýchlenom svete. Toaletná voda Davidoff Run Wild vám zaistí napojenie na zdroj vnútornej sily a sebaistoty. Ten sa ukrýva v srdci prírody a vy k nemu máte teraz omnoho bližšie.

  • sladkastá vôňa ideálna na každodenné nosenie
  • pre energických mužov so vzťahom k prírode
  • predstavená v roku 2019

Zloženie vône
O živý úvod sa postará zázvor, ktorý tvorí hlavu vonnej kompozície. Potom sa uchádzajú o slovo omamné tóny levandule a srdce toaletnej vody prehrievajú tonka bôby. Základ zelenkavej vône sa prejaví v podobe akordov jedľovej živice okorenenej štipkou škorice z Madagaskaru.

Príbeh vône
Vôňa Run Wild rozpráva príbeh muža, ktorý uniká stereotypu a nikdy sa nekončiacim nárokom všedných dní. Návrat do autentického prostredia prírody pomáha prejaviť naplno ducha a načerpať späť vitalitu a vnútornú sviežosť.

Toaletná voda uchváti mužov, ktorí si vždy vytvárajú vlastnú cestu a nikdy neprestanú objavovať. Davidoff Run Wild prichádza aj s variantom pre ženy v podobe sladko sviežej parfumovanej vody.

Zloženie

Hlava
zázvor
Srdce
fazule tonka, levanduľa
Základ
škorica, jedľa
Druh vône
aromatická

Napísali sme o Davidoff Run Wild
Články

O značke Davidoff

Parfémy Davidoff nesú meno svojho zakladateľa Zina Davidoffa, prezývaného vo svojej dobe cigarový kráľ. Podnik s tabakom, ktorý Zino prevzal po otcovi, vstúpil však v 80. rokoch aj na trh s parfémami. Malá rodinná firma sa rýchlo rozrástla a značka Davidoff získala veľkú obľubu aj mimo rodného Švajčiarska.

Dnes v ponuke Davidoff nájdete niekoľko desiatok vôní, na ktorých tvorbe sa podieľali poprední svetoví parfuméri. Jednoznačne najväčší úspech dosiahla kolekcia Davidoff Cool Water, ktorá spôsobila vo svete parfémov priam malú revolúciu. Nezameniteľný charakter má však každá z Davidoff vôní a všetky vo vás prebudia túžbu žiť život s väčšou intenzitou.

Zino Davidoff bol sám majstrom umenia života. Precestoval celý svet, každý jeho deň bol dobrodružstvom a výzvou. To všetko premietol do svojej tvorby. Meno Davidoff znamená radosť, nadčasový štýl a chuť objavovať nové. Davidoff znamená prežiť život na maximum.

Recenzie Davidoff Run Wild