Davines Volu

sprej pre objem jemných vlasov

Davines Volu sprej pre objem jemných vlasov
Davines Volu sprej pre objem jemných vlasov
250 ml

Kód: DVS01669 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Davines Volu
250 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Davines Volu

Tužiaci prípravok Davines Volu dodá vášmu účesu požadovaný tvar a objem.

Vlastnosti:

  • dodáva objem od korienkov
  • zvyšuje prirodzený lesk vlasov

Vlastnosti

Konzistencia
sprej
Účinok
väčší objem vlasov

O značke Davines

Talianska vlasová kozmetika Davines poskytne vašim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť! Davines je talianska rodinná firma, ktorá bola založená v roku 1983 v Parme. Tu rodina Bolatti sprevádzkovala výskumné laboratórium vyrábajúce produkty vysokej kvality pre renomované kozmetické firmy.

Po desiatich rokoch zdokonaľovania a získavania skúseností v tomto odbore vznikla vlastná značka vlasovej kozmetiky Davines, ktorá ponúka zákazníkom nielen tie najlepšie vlasové produkty, ale kladie tiež dôraz na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Vlasová kozmetika Davines je plná čistých prírodných látok, ktoré intenzívne ošetrujú vlasy, obnovujú ich prirodzenú krásu a posilňujú ich odolnosť.

Značka Davines verí, že krása môže zachrániť svet. Motivuje ľudí, aby sa starali o seba, o prostredí, v ktorom žijú, a tiež o veci okolo seba. Firma dodržiava etický kódex vychádzajúci zo starovekej filozofie, ktorá pevne spája výrazy „krása“ a „dobro“. Dodržiavanie hodnôt tohto kódexu sa odráža v kvalite produktov a služieb Davines.

Firma sa tiež zapája do aktivít prispievajúcich k ochrane životného prostredia a pri výrobe svojich produktov sa snaží čo najviac minimalizovať dopady na životné prostredie.