Diego dalla Palma Effettispeciali

vyživujúce olejové sérum pre suché vlasy

Diego dalla Palma Effettispeciali vyživujúce olejové sérum pre suché vlasy
100 ml

Kód: DDP00429 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Diego dalla Palma Effettispeciali
100 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Diego dalla Palma Effettispeciali

Olej na vlasy Diego dalla Palma Effettispeciali poskytne vašim vlasom starostlivosť, ktorú si zaslúži. Vlasy budú po aplikácii hebké a plné lesku.

Vlastnosti:

  • poskytuje vlasom hydratáciu a výživu
  • zabraňuje štiepeniu končekov
  • hydratuje a dodáva vlasom jemnosť
  • zanecháva vlasy krásne lesklé a vitálne

Použitie:

Vlastnosti

Konzistencia
olej
Typ vlasov
poškodené vlasy, suché vlasy
Účinok
hydratácia, lesk a hebkosť, prevencia rozštiepených končekov, výživa a regenerácia

O značke Diego dalla Palma

Kosmetika diegodallapalma | Značka diegodallapalma vznikla v talianskom Miláne okolo roku 1970. Vďaka profesionálnym schopnostiam, nekonvenčným nápadom a revolučnej technológii, ktorej koncept bol predstavený ironickým a nezvyčajným spôsobom, sa diegodallapalma stala v krátkom čase medzinárodne uznávanou kozmetickou značkou.

Luxusná kozmetika inšpirovaná talianskou umeleckou tradíciou je určená pre náročné ženy, ktoré svoj perfektný vzhľad neberú ako samozrejmosť. Pre jedinečnú starostlivosť o ženskú krásu ponúka táto značka širokú paletu produktov a dokonca i online-poradenstvo. Odborníci na slovo vzatí vám dokážu poradiť aký štýl zvoliť, aby ste bola proste neodolateľná. Môžete vyberať z rafinovaných klasických, vyzývavých, moderných či elegantných štýlov, ktoré vždy perfektne podčiarknu vašu osobnosť tak, aby ste bola nadmieru spokojná.

Základným mottom firmy diegodallapalma je prekonanie hranice farby! Experimentovanie s novými trendmi, inovatívna a príjemná textúra produktov s vysoko účinnými aktívnymi látkami, výkonnosť, pohodlná použiteľnosť a nekonečná výdrž. To je kozmetika deigodallapalma, ktorá bola navrhnutá tak, aby ctila všetky zásady luxusnej kozmetiky. Diegodallapalma - kvalita a pohodlie, ktoré ocení každá žena, ktorá túži po dokonalom make-upe a modernom príťažlivom vonkajšku!