Dunhill Blacktoaletná voda pre mužov

3×
Dunhill Black toaletná voda pre mužov
Dunhill Black toaletná voda pre mužov
100 ml
18,90

Kód: DUN0006 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Dunhill Black
Zloženie

Dunhill Black je drevitá vôňa, veľmi hrejivá a vrelá. Má v sebe sviežosť a ráznosť, ale zároveň hebkosť a jemnosť. Kombinuje tak rôzne vlastnosti muža a dokáže ho tak veľmi dobre vystihnúť. Je to vôňa veľmi intímna a osobná, ktorá dokonale splynie s každou osobnosťou.

Toaletná voda Black v sebe ukrýva ostrosť a energiu žihľavy, ktorá páli, pokiaľ s ňou nie je jednané veľmi opatrne. Jej ostrosť je však zjemnená ľahkým jazmínom a levanduľou. Táto kombinácia tak vytvára neuveriteľne svieži pocit plný energie a uvoľnenosti. Vo vôni nechýba ani jemný nádych zvodného a hladivého dreva.

Black je vôňou pre každého pravého gentlemana, je vybraná a hladivá. Je však tiež plná temperamentu a šarmu. Skvele tak podčiarkne charizmu každého zrelého muža. Dokáže tiež zdôrazniť jeho rýdzu, mužnú zmyselnosť a zvodnosť. Táto vôňa v sebe totiž ukrýva nespútanú silu a drsnosť, zahalenú do elegantného a uhladeného, čierneho obleku.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
žihľava, jazmín
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
levanduľa
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
drevo, céder
Druh vône
orientálna

O značke Dunhill

Parfémy Dunhill | Dunhill, to nie sú len cigarety pre boháčov s kurióznou krabičkou vytvarovanou tak, aby sa vošla mužom do vrecka od smokingu - ale nepredbiehajme. Alfred Dunhill založil svoju značku Dunhill v Londýne roku 1893 čoskoro potom, čo dosiahol dospelosť. Od začiatku z nej urobil viac-menej mužskú záležitosť. V prvých rokoch sa Dunhill venoval produkcii kožených doplnkov pre automobilky a pre mužské potreby, ale aj výrobe konských opratí. Až oveľa neskôr sa začal Dunhill obzerať po výrobe ďalších doplnkov ako sú hodinky, fajčiarske potreby, písacie potreby, alebo parfémy Dunhill. Spoločným menovateľom všetkých "Dunhill" je mužnosť, serióznosť vyšších tried a trvácnosť. Vyhľadávaným artiklom je Dunhill Desire for Men so základom vo vzácnom dreve. Propagátorom značky ako takej je okrem iného herec Jude Law.

Recenzie Dunhill Black3