Edwin Jagger Bergamot & Cedarwoodvosk na fúzy

Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood vosk na fúzy
Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood vosk na fúzy
15 ml
13,00

Kód: EDJ00393 | Viac než 5 ks na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra streda 1. 4. 2020

Popis produktu Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood

S voskom na fúzy Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood sa už nemusíte báť zježených chĺpkov a neupravených fúzov – stačí ľahký dotyk voskom pre pestovaný a štýlový vzhľad.

Vlastnosti:

  • dodáva fúzom správny tvar a štýl
  • má citrusovo-korenistú vôňu
  • nezanecháva na brade hrubú vrstvu

Ako aplikovať:
Rozotrite si medzi prstami trošku vosku izbovej teploty a naneste ho na rozčesané fúzy. Upravte fúzy podľa požadovaného výsledku. Pre silnejšiu fixáciu postup opakujte a naneste ďalšiu vrstvu.

O značke Edwin Jagger

Britská značka Edwin Jagger patrí medzi najlepších svetových výrobcov doplnkov pre mokré holenie. Spoločnosť vznikla roku 1988 v Sheffielde ako malá rodinná firma, z ktorej sa postupom času stal globálny líder v oblasti pánskeho holenia. Za každým novým výrobkom stojí sám zakladateľ značky Neil Jagger, ktorý svoje produkty precízne navrhuje do posledného detailu.

Značka Edwin Jagger v sebe kombinuje tradičný anglický štýl s modernými technológiami a je tiež prvou britskou výrobnou spoločnosťou, ktorá do svojich holiacich strojčekov začlenila špeciálne systémy čepieľok. Holiace strojčeky Edwin Jagger sa vyznačujú kvalitnými materiálmi, vysokou funkčnosťou, efektivitou a pohodlným používaním.

Recenzie Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood