Farmona Tutti Frutti Orange & Strawberry sprchový a kúpeľový gél

Farmona Tutti Frutti Orange & Strawberry sprchový a kúpeľový gél
Farmona Tutti Frutti Orange & Strawberry sprchový a kúpeľový gél
425 ml

Kód: FAR02740 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Farmona Tutti Frutti Orange & Strawberry
Vlastnosti

Olejový kúpeľ Farmona Tutti Frutti Orange & Strawberry uľaví vášmu boľavému telu a navodí vo vás pocit pohody.

Sprchovací gél Farmona Tutti Frutti Orange & Strawberry je nevyhnutnou súčasťou každodennej hygieny. Jemne, ale šetrne čistí pokožku celého tela a dodáva jej potrebnú hydratáciu.

Vlastnosti:

  • vyživuje a zjemňuje suchú pokožku
  • pôsobí relaxačne
  • zvláčňuje pokožku
  • umýva pokožku a zbavuje nečistôt

Použitie:
Nalejte priamo do kúpeľa a premiešajte. Aplikujte pri sprchovaní či kúpeli. Naneste na pokožku celého tela a potom opláchnite teplou vodou.

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Farmona

p>Spoločnosť Farmona Natural Cosmetics Laboratory bola založená v roku 1997 v Krakove. Jej bohatá ponuka zahŕňa viac ako 450 kozmetických prípravkov, ktoré sa vďaka svojej vysokej účinnosti a bezpečnosti teší veľkej obľube zákazníkov. Dodajme, že Farmona takisto prevádzkuje luxusný Business & SPA hotel.
Farmona kladie enormný dôraz na výskum a vývoj. Všetky krémy, šampóny, sprchovacie gély a ďalšie výrobky tejto značky sú vyrábané na základe najnovších poznatkov dermatológie, farmácie a ďalších vedných odborov.
Kozmetika Farmona využíva úžasné vlastnosti rastlín. Obsahuje extrakty z gaštanu, nechtíka lekárskeho, zeleného čaju, vanilky, olivových listov a ďalších rastlín. Výber ingrediencií sa riadi veľmi prísnymi kritériami – Farmona bola prvou poľskou firmou svojho druhu, ktorá implementovala normy GMP (Good Manufacturing Practice).
Produkty Farmona sa v priebehu času stali synonymom pre efektivitu, inovácie a nekompromisnú kvalitu. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že sa môžu pochváliť celým radom prestížnych ocenení (napríklad Europan Medal či Golden Crocus Award). Značka Farmona iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po kráse aj zdraví, sú nároční a neuspokoja sa s málom.

Recenzie Farmona Tutti Frutti Orange & Strawberry