Prejsť na hlavný obsah

SKRÁŠĽUJÚCA RUTINA V 3 KROKOCH S FOREO

Krok 1: Čistá pleť za 1 minútu 

Niektorí superhrdinovia sa obídu aj bez kostýmu – napríklad ten náš je vyrobený zo silikónu a vyzbrojený impulzmi T-Sonic. Písmeno „T“ v názve znamená „transdermálne“, pretože tieto pulzácie prenikajú vrstvami pleti, podporujú krvný obeh, transportujú kyslík na povrch pleti a zároveň odstraňujú nečistoty usadené hlboko v póroch. Peeling je veľmi dôležitou súčasťou kvalitnej rutinnej starostlivosti, ale precitlivenej alebo problematickej pleti môže bohužiaľ spôsobiť ťažkosti. Preto je prístroj LUNA 3 značky FOREO vybavený mäkkými silikónovými štetinkami a termálnymi bodmi, ktoré pleť zahrejú, takže čistenie je dôkladné a zároveň dostatočne šetrné, aby nepoškodilo kožnú bariéru. LUNA vás zbaví aj nahromadených nečistôt a toxínov, ako sú zvyšky make-upu, nadbytočný kožný maz a odumreté bunky. A to nie je všetko!

 

Na zadnej strane pleťovej kefky LUNA 3 plus nájdete výstupky s mikroprúdom, ktoré pomáhajú odstrániť známky starnutia, doprajú vám spevňujúcu masáž a celkovo mladý vzhľad. Nechce sa vám veriť, že sa za jedinú minútu dá dosiahnuť perfektne čistá pleť?! A pomocou aplikácie si navyše môžete vybrať aj dlhšie čistiace programy

celý text skryť text

Krok 2: TROJMINÚTOVÝ TRÉNING TVÁROVÝCH SVALOV
 
Máme 43 tvárových a 26 krčných svalov. Dobrá správa je, že aj táto časť epidermy sa dá spevniť a vypnúť pomocou pravidelného cvičenia. Ale nemusíte sa obávať žiadnej bolesti! FOREO BEAR je roztomilý ručný mikroprúdový prístroj na spevnenie tváre, ktorý vám omladí pleť a zníži viditeľnosť jemných vrások už za 3 minúty každodenného používania. BEAR kombinuje technológie mikroprúdenia s impulzmi T-Sonic, ktoré vám spevnia a rozjasnia tvár a zdôraznia jej kontúry. Na rozdiel od iných podobných produktov má BEAR patentovaný antišokový systém, takže ide o najbezpečnejšie zariadenie s mikroprúdom na trhu! Dovolíme si len jedno varovanie: Dajte pozor, lebo sa na ňom stanete závislí!
Krok 3: DVOJMINÚTOVÁ SUPERSTAROSTLIVOSŤ O TVÁR

Prístroj UFO 2 je šikovné zariadenie, ktoré dodá vzpruhu a energiu vašej pleti aj mysli. Tento účinný produkt kombinuje štyri najnovšie technológie a pomocou nich vám zaistí dokonalú šesťminútovú skrášľujúcu rutinu. LED svetelná terapia využíva 8 typov vysokoúčinných svetiel. Napríklad fialové svetlo pleť rozžiari, modré svetlo odstraňuje nedokonalosti a žlté svetlo znižuje zapálenie pleti. Prístroj využíva aj termoterapiu, kryoterapiu a známe T-Sonic impulzy, ktoré vám zaručia profesionálne výsledky už za 2 minúty. FOREO ponúka viac než desať inteligentných pleťových masiek s účinnými zložkami, ktoré možno použiť s UFO 2. Masky aktivované zariadením UFO zlepšia hydratáciu pleti o 125 % za 90 sekúnd a ich efekt trvá až 6 hodín. Navyše UFO 2 za jediný týždeň znateľne zníži viditeľnosť vrások.