Gabriela Sabatini Gabriela Sabatinideodorant s rozprašovačom pre ženy

1×
Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini deodorant s rozprašovačom pre ženy
Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini deodorant s rozprašovačom pre ženy
75 ml

Kód: GBS0099 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis produktu Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini
Vlastnosti

p>Deodorant s rozprašovačom pre ženy Gabriela Sabatini Gabriela Sabatinije skvelým doplnkom k toaletnej vode z rovnakej rady. Sofistikovaná kvetinová vôňa vás zahalí do tajomného závoja z citrusov, kvetín, pižma, vanilky, jantáru a santalového dreva. Deodorant s rozprašovačom Gabriela Sabatini vás obstúpi ako jemná hmla.  

Vlastnosti

Druh balenia
Deo s rozprašovačom

O značke Gabriela Sabatini

p>Gabriela Sabatini je meno bývalej argentínskej profesionálnej tenistky z prelomu 80. a 90. rokov minulého storočia, ktorá sa stala jednou z prvých športových celebrít prepožičiavajúcej svoje meno parfému. Jej prvý parfém uzrel svetlo sveta v roku 1989. Odvtedy si značka Gabriela Sabatini buduje pomerne zvučné meno vo svete parfémov.
Jej výrobky si obľúbili ženy po celom svete pre ich prirodzenú, sviežu a originálnu vôňu v dostupnej cenovej relácii. Parfémy Gabriela Sabatini boli vyvinuté za spolupráce renomovaných špecialistov na parfémy, ako sú Martin Gras, Dorothee Piot, Harry Fremont, Christophe Raynaud, Francis Deleamont a Gilles Romey.  

Recenzie Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini