Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil

kozmetická sada I.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil kozmetická sada I.
Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil kozmetická sada I.
Poškodený obal
5,50

Kód: GAR05167 | 1 ks na sklade

Nový nerozbalený produkt so 100 % obsahom, ktorý má iba poškodený obal.

Sada obsahuje: posilňujúci šampón pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať 250 ml + posilňujúci balzam pre slabé vlasy s tendenciou vypadávať bez parabénov 200 ml

ks
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
K nákupu produktov kozmetiky Garnier nad 12 € teraz dostanete praktickú cestovnú sadu na kozmetiku ako darček. Nalaďte sa na leto s Garnier.
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 20. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 20. 6. 2019
Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil
| 5,50

Vlastnosti

Typ sady
kozmetická sada
Typ vlasov
všetky typy vlasov

O značke Garnier

Kozmetika Garnier ovplyvňuje životy mužov a žien po celom svete už viac než jedno storočie. Vznikla vo Francúzsku a postupne sa vyprofilovala medzi najuznávanejšie kozmetické značky.

Jej príbeh začal písať v roku 1904 kaderník Alfred Amour Garnier, keď vyvinul prvé rastlinné tonikum pre krásu vlasov, ktoré sa čoskoro stalo bestsellerom. V roku 1960 vznikla prvá farba na vlasy Garnier na domáce použitie a ženy tak začali hľadieť na svoje vlasy ako na módny doplnok. Medzi ďalšie prípravky, ktoré získali okamžitú popularitu, patrí napríklad micelárna voda Garnier alebo čistiaci gél Garnier Pure Active.

Značka Garnier vždy načúva svojim zákazníkom a reflektuje ich potreby v starostlivosti o pleť a vlasy. Vytvára prípravky, ktoré sú skutočne účinné, ľahko dostupné a uľahčujú každodenné rituály starostlivosti o krásu. Práve vďaka týmto skutočnostiam sa kozmetika Garnier stala takou úspešnou a dnes ju môžete nájsť vo viac než 120 krajinách sveta.