Garnier Repairing Care

kozmetická sada I.

Garnier Repairing Care kozmetická sada I.
Garnier Repairing Care kozmetická sada I.
Garnier Repairing Care kozmetická sada I.
Novinka
9,60

Kód: GAR05080 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: regeneračné telové mlieko Repairing Care 400 ml + regeneračný krém na ruky Repairing Care 100 ml + super hydratačná upokojujúca textilná maska pre suchú až citlivú pleť Skin Naturals Moisture+Comfort 32 g

ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
utorok 20. 11. 2018
Garnier Repairing Care
| 9,60

O značke Garnier

Kozmetika Garnier ovplyvňuje životy mužov a žien po celom svete už viac než jedno storočie. Vznikla vo Francúzsku a postupne sa vyprofilovala medzi najuznávanejšie kozmetické značky.

Jej príbeh začal písať v roku 1904 kaderník Alfred Amour Garnier, keď vyvinul prvé rastlinné tonikum pre krásu vlasov, ktoré sa čoskoro stalo bestsellerom. V roku 1960 vznikla prvá farba na vlasy Garnier na domáce použitie a ženy tak začali hľadieť na svoje vlasy ako na módny doplnok. Medzi ďalšie prípravky, ktoré získali okamžitú popularitu, patrí napríklad micelárna voda Garnier alebo čistiaci gél Garnier Pure Active.

Značka Garnier vždy načúva svojim zákazníkom a reflektuje ich potreby v starostlivosti o pleť a vlasy. Vytvára prípravky, ktoré sú skutočne účinné, ľahko dostupné a uľahčujú každodenné rituály starostlivosti o krásu. Práve vďaka týmto skutočnostiam sa kozmetika Garnier stala takou úspešnou a dnes ju môžete nájsť vo viac než 120 krajinách sveta.