Gillette Venus Extra Smooth náhradné žiletky

Gillette Venus Extra Smooth náhradné žiletky
Gillette Venus Extra Smooth náhradné žiletky
Odporúčaná maloobchodná cena
17,90

Ušetríte 30%
4 ks
12,59

Kód: GIL0081 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 18. 1. 2021
Osobný odber
pondelok 18. 1. 2021

Popis produktu Gillette Venus Extra Smooth

Túžite po božsky hladkej pokožke bez nežiadúcich chĺpkov? Náhradné žiletky Gillette Venus Extra Smooth zaistia extra hladké oholenie s perfektným výsledkom. Žiletka má päť ostrých čepelí, ktoré sa prispôsobia každej krivke a zachytia akýkoľvek chĺpok tesne pri korienku – vďaka tomu si môžete dlhšie užívať pocit hladkej pokožky.

Flexibilná, zaoblená hlavica sa dostane aj na ťažko dostupné miesta. Zvlhčujúce prúžky okolo čepelí navyše zabezpečia dokonalé kĺzanie žiletky po pokožke pri holení a zanechajú ju hydratovanú a jemnú.

Vlastnosti:

  • náhradné žiletky s 5 čepeľami pre perfektne hladkú pokožku
  • pre precízne a dlhšie trvajúce oholenie
  • zvlhčujúci prúžok okolo holiacich čepelí pre ľahšiu manipuláciu
  • pre všetky druhy holiacich strojčekov Venus (okrem Simply Venus)

Ako používať:
Používajte na holenie pokožky v kombinácii s rukoväťou holiaceho strojčeka. Pre lepšie výsledky doplňte krémom či penou na holenie. Ak sú čepele tupé, vymeňte žiletku za novú.

O značke Gillette

p>Kozmetika Gillette | Gillette sa zameriava na výrobu holiacej kozmetiky a tiež kvalitných strojčekov na holenie. Spoločnosť založil v roku 1895 King Camp a už od samého začiatku sa zameral na výrobu dokonalej holiacej čepele.
Firemný slogan spoločnosti znie „Pre mužov to najlepšie“, no vyrába aj kozmetiku a holiace strojčeky pre ženy. Systém Mach3 poskytuje dokonalé oholenie „jediným ťahom“, Fusion oholí aj ťažko dosiahnuteľné miesta, a to vďaka 5 čepieľkam a jednému zarovnávacej čepieľke. Kolekcia Gillette Venus je určená výhradne pre ženy. Zaistite si dokonale hladkú a hebkú pokožku.

Recenzie Gillette Venus Extra Smooth