Gillette Venus ComfortGlide Olay náhradné žiletky

1×
Gillette Venus ComfortGlide Olay náhradné žiletky
Gillette Venus ComfortGlide Olay náhradné žiletky
4 ks

Kód: GIL1921 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

Darček pre vás
V košíku zadajte kód care15 a na telovú kozmetiku získate zľavu 15 %. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.

Popis Gillette Venus ComfortGlide Olay

Holenie nikdy nebolo ľahšie. Náhradné hlavice Gillette Venus ComfortGlide Olay zaistia komfortné oholenie bez nutnosti použitia holiaceho gélu. O ľahké oholenie pokožky sa postará 5 ostrých čepieľok spolu s pružnými zvlhčujúcimi páskami, ktoré po kontakte s vodou uvoľňujú ošetrujúce telové maslo, aby sa strojček ľahko kĺzal.

Preto je po holení pokožka dokonale hydratovaná a nádherne hebká na dotyk. Uľahčite si holenie s náhradnými hlavicami Gillette Venus ComfortGlide Olay!

Vlastnosti:

  • 5 ostrých čepieľok zaisťuje skutočne hladké oholenie
  • flexibilné zvlhčujúce pásky Olay uzamykajú v pokožke vlhkosť
  • bezproblémové kĺzanie čepieľok po pokožke bez rizika podráždenia
  • nepotrebujete gél na holenie
  • ľahko vymeniteľné holiace hlavice
  • kompatibilné so všetkými rukoväťami holiaceho strojčeka Venus okrem Simply Venus

Ako používať:
Náhradnú hlavicu vložte do holiaceho strojčeka Venus a pevne upevnite. Holiacu hlavicu vymeňte za novú, len čo sa zvlhčujúce pásky Olay opotrebujú alebo sa otupia čepieľky. Pred použitím holiacu hlavicu namočte, aby sa aktivovali zvlhčujúce pásky Olay, ktoré na pokožke vytvoria ľahkú penu.

O značke Gillette

Kozmetika Gillette | Gillette sa zameriava na výrobu holiacej kozmetiky a tiež kvalitných strojčekov na holenie. Spoločnosť založil v roku 1895 King Camp a už od samého začiatku sa zameral na výrobu dokonalej holiacej čepele.
Firemný slogan spoločnosti znie „Pre mužov to najlepšie“, no vyrába aj kozmetiku a holiace strojčeky pre ženy. Systém Mach3 poskytuje dokonalé oholenie „jediným ťahom“, Fusion oholí aj ťažko dosiahnuteľné miesta, a to vďaka 5 čepieľkam a jednému zarovnávacej čepieľke. Kolekcia Gillette Venus je určená výhradne pre ženy. Zaistite si dokonale hladkú a hebkú pokožku.

Recenzie Gillette Venus ComfortGlide Olay1