Gucci Bloom Ambrosia di Fioriparfumovaná voda pre ženy

8×
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori parfumovaná voda pre ženy
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori parfumovaná voda pre ženy
100 ml
134,00

Kód: GUC05071 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis parfému Gucci Bloom Ambrosia di Fiori
Zloženie

Nemusíte byť vášnivou čitateľkou, aby ste celkom prepadli novej kapitole Bloom, ktorú napísal Gucci svojou opojnou vonnou literou. Parfumovaná voda Gucci Bloom Ambrosia di Fiori vás prevedie magickým príbehom, v ktorom vystupujú aj grécki bohovia.

  • čistá, kvetinová a elegantná vôňa
  • intenzívny variant ikonickej Gucci Bloom
  • prvý flakón línie Bloom v inom než ružovom flakóne

Zloženie vône
Omámiť vaše zmysly sa bude od prvého okamihu intenzívne pokúšať celá kytica kvetín. Ako prvá vystúpi do popredia sladkastá a opojná tuberóza, nasledovaná podmanivým jazmínom a damašskou ružou. Základ vône je postavený na akordoch, ktorým dominuje čínsky zimolez, ktorý robí z vône celkom neodolateľnú záležitosť.

Príbeh vône
O ambrózii, ktorá je súčasťou názvu vône, sa v gréckej mytológii hovorí ako o nápoji bohov, ktorý im dával nesmrteľnosť. Nielen samotné slovo, ale aj kúzlo, ktoré okolo seba vyžaruje, sa prejavuje v tejto elegantnej ženskej vôni.

Myšlienka, s ktorou vznikla línia Gucci Bloom, sa dá opísať ako oslava rozmanitých prejavov modernej ženskosti. V jej súlade vznikla aj Gucci Bloom Ambrosia di Fiori a ide o intenzívnejší variant ikonickej Gucci Bloom. Väčšia bohatosť sa prejavuje aj vo flakóne sfarbenom do zmyselne červeného odtieňa burgundy.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
tuberóza
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža, jazmín
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
čínsky zimolez, koreň kosatca
Druh vône
kvetinová

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Bloom Ambrosia di Fiori