Gucci Bloom Gocce di Fioritoaletná voda pre ženy

Gucci Bloom Gocce di Fiori toaletná voda pre ženy
Gucci Bloom Gocce di Fiori toaletná voda pre ženy
100 ml
43,90

Kód: GUC04386 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis parfému Gucci Bloom Gocce di Fiori
Zloženie

Stlačte kľučku, na ktorej ešte zostávajú kvapky rannej rosy, a vstúpte do kúzelného sveta kvetín. Toaletná voda Gucci Bloom Gocce di Fiori otvára bránu, za ktorou sa svet práve zahalil do sviežeho závoja začínajúcej sa jari.

  • kvetinová vôňa s púdrovými akordmi
  • ideálna na každý deň
  • dielo parfuméra Alberta Morillasa

Zloženie vône
Unikátnosť toaletnej vody sa prejavuje v netradičnej vonnej kompozícii. Hlava, srdce aj základ vône sa rozvíjajú súčasne. Vy si tak môžete užívať harmóniu čínskeho zimolezu, sviežej tuberózy a iskrivého jazmínu ako trio, ktoré vás okamžite okúzli.

Príbeh vône
V poradí už 4. vôňa kvetinovej línie prichádza Gucci Bloom Gocce di Fiori ako ľahší a sviežejší variant pôvodnej Gucci Bloom. Táto toaletná voda má v sebe prísľub jari a symbolizuje znovuzrodenie. Zažite kúzlo, ktoré vás prenesie do sveta snov, kde môžete mäkko našľapovať medzi záhonmi plnými púpät, pripravené každú chvíľu oslniť svet svojou dokonalou krásou.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
čínsky zimolez
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
tuberóza
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
jazmín
Druh vône
kvetinová

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Bloom Gocce di Fiori