Hugo Boss Boss Selectiontoaletná voda pre mužov

9×
Hugo Boss Boss Selection toaletná voda pre mužov
Hugo Boss Boss Selection toaletná voda pre mužov
90 ml

Kód: HUG0354 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Hugo Boss Boss Selection
Zloženie

Pánska toaletná voda Boss Selection od značky Hugo Boss je určená pre muža, ktorý za sebou chce zanechať hlboký odkaz. Je sofistikovaný, sebaistý a pevne stojí za svojimi názormi a rozhodnutiami. Nikdy nebude splývať s davom.

  • elegantná aromatická fougere vôňa
  • pre charizmatického úspešného muža
  • vhodná na deň i špeciálne príležitosti

Zloženie vône
Osviežujúci záblesk zelených tónov s pár guličkami ružového korenia v úvode pridáva vôni na intenzite a sviežosti. V samom srdci sa nachádzajú cédrové lístky a badián, ktoré prepožičiavajú hrejivú a podmanivú arómu. Vznešenosť pačuly a cédru spolu so zmyselnosťou vetivera sú len dokonalou bodkou na záver tejto zaujímavej, vysoko sofistikovanej kompozície.

Zloženie

Hlava
ružové korenie, mandarínka, zelené tóny
Srdce
badián, petitgrain, cédrový list
Základ
heliotrop, vetiver, céder, pačuli
Druh vône
aromatická

O značke Hugo Boss

Značka Hugo Boss sa stala synonymom pre luxusnú a kvalitnú pánsku módu, doplnky a kozmetiku. Už od svojich počiatkov je vyhľadávaná pre vysokú kvalitu látok a nemecký zmysel pre detail a precíznosť.

Spoločnosť Hugo Boss si zakladá na tom, že venuje veľkú pozornosť potrebám a prianiam svojich zákazníkov. Nie je tomu inak ani pri výrobe kozmetiky, kde je veľký dôraz kladený na výber tých najkvalitnejších ingrediencií. Vďaka vyššie zmieneným skutočnostiam dnes Hugo Boss v podstate vládne svetu pánskej módy, avšak svoj parfum či exkluzívny kúsok oblečenia si tu v súčasnosti môžu vybrať i ženy.

Prvá vôňa Hugo Boss vznikla v 90. rokoch minulého storočia a dnes značka uvádza niekoľko rád moderných dámskych a pánskych parfumov prispôsobených súčasnému životnému štýlu. Parfumy Hugo Boss sú precízne vytvárané so zámerom odrážať silnú osobnosť svojho nositeľa a zároveň podtrhnúť jeho krásu.

Recenzie Hugo Boss Boss Selection