Jacques Bogart Bogartdarčeková sada I. pre mužov

Jacques Bogart Bogart darčeková sada I. pre mužov
Jacques Bogart Bogart darčeková sada I. pre mužov
darčeková sada I. pre mužov
24,40

Kód: JAB0602 | Na sklade

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

toaletná voda 90 ml + balzam po holení 3 ml

1
Zásielkovňa
streda 23. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke Jacques Bogart

p>Značka Jacques Bogart ponúka úplne jedinečné a neopozerané pánske vône, ktorými úplne ohromíte svoje okolie. Jedná sa o prvotriedne francúzske parfumy vysokej kvality a prestíže!
História luxusných parfumov Jacques Bogart siaha až do roku 1975. Zakladateľ značky Jacques Konckier firmu založil s pár tisíckami frankov. Meno Jacques Bogart si zvolil sám, aby názov firmy znel ľubozvučnejšie. Jeho cieľom bolo vytvárať vône pre mužov, ktoré budú doposiaľ nevídané a originálne, čo sa mu podarilo.
Prvotinou značky Jacques Bogart bol pánsky parfum Bogart s výraznými koženými tónmi. Tento parfum zaznamenal veľký úspech a už o päť rokov neskôr sa predával skoro po celom svete. Druhý parfum z dielne Jacquesa Bogarta niesol názov One Man Show. Jednalo sa o jedinečnú pánsku vôňu s tónmi dreva a tabaku, ktorá ešte prekonala úspech svojho predchodcu.
Parfumy Jacques Bogart sú skutočne výnimočné a plné charizmatických mužných tónov. Nechajte vyniknúť svoj osobitý šarm a kúzlo s pánskymi parfumami Jacques Bogart!

Recenzie Jacques Bogart Bogart