Jacques Bogart Bogart

darčeková sada I.

Jacques Bogart Bogart darčeková sada I.
Jacques Bogart Bogart darčeková sada I.
toaletná voda 90 ml + balzam po holení 3 ml
18,90

Kód: JAB0602 | Viac než 20 ks na sklade

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

ks
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 17. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra pondelok 17. 6. 2019
Jacques Bogart Bogart
toaletná voda 90 ml + balzam po holení 3 ml | 18,90

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke Jacques Bogart

Značka Jacques Bogart ponúka úplne jedinečné a neopozerané pánske vône, ktorými úplne ohromíte svoje okolie. Jedná sa o prvotriedne francúzske parfumy vysokej kvality a prestíže!
História luxusných parfumov Jacques Bogart siaha až do roku 1975. Zakladateľ značky Jacques Konckier firmu založil s pár tisíckami frankov. Meno Jacques Bogart si zvolil sám, aby názov firmy znel ľubozvučnejšie. Jeho cieľom bolo vytvárať vône pre mužov, ktoré budú doposiaľ nevídané a originálne, čo sa mu podarilo.
Prvotinou značky Jacques Bogart bol pánsky parfum Bogart s výraznými koženými tónmi. Tento parfum zaznamenal veľký úspech a už o päť rokov neskôr sa predával skoro po celom svete. Druhý parfum z dielne Jacquesa Bogarta niesol názov One Man Show. Jednalo sa o jedinečnú pánsku vôňu s tónmi dreva a tabaku, ktorá ešte prekonala úspech svojho predchodcu.
Parfumy Jacques Bogart sú skutočne výnimočné a plné charizmatických mužných tónov. Nechajte vyniknúť svoj osobitý šarm a kúzlo s pánskymi parfumami Jacques Bogart!

Hodnotenie Jacques Bogart Bogart

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!