Jovan Musk

kolinská voda pre ženy 96 ml

11×
Jovan Musk kolinská voda pre ženy 96 ml
Jovan Musk kolinská voda pre ženy 96 ml
Jovan Musk kolinská voda pre ženy 96 ml
Jovan Musk kolinská voda pre ženy 96 ml
Jovan Musk kolinská voda pre ženy 96 ml
Jovan Musk kolinská voda pre ženy 96 ml
96 ml
6,80

Kód: JVN0585 | Viac než 20 ks na sklade

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

ks
Zásielkovňa
pondelok 27. 5. 2019
Osobný odber
pondelok 27. 5. 2019
Jovan Musk
96 ml | 6,80

Popis parfému Jovan Musk

Kolínska voda Jovan Musk vás vďaka svojej zmyselnej aróme prenesie do čarovnej orientálnej záhrady plnej rozkvitnutých kvetov.

  • kvetinovo-drevitá vôňa
  • pre zmyselnú ženu
  • pre modernú sebavedomú ženu
  • na bežné nosenie, ale aj na špeciálnu príležitosť

Zloženie

Zloženie
bergamot, jazmín, neroli, pižmo
Druh vône
drevitá, kvetinová

O značke Jovan

Parfémy Jovan sa právom radia ku kultovým vôňam. Oprávňuje ich k tomu dlhá história, ikonické produkty a niekoľko význačných míľnikov. Vznik je datovaný do roku 1972 a od samého začiatku sa značka profilovala ako cenovo dostupná línia vôní pre nositeľov so slobodným duchom, životnou energiou a originálnym prístupom.
Značka Jovan provokuje, inšpiruje a nesie posolstvo, že môžete žiť tak, ako chcete. Zrodila sa v ére hippie a prezentuje slobodného ducha. Má predpoklady na prekračovanie hraníc bežného, nezastiera sexualitu a príťažlivosť, je neodolateľná a za všetkých okolností berie život s nadhľadom a ľahkosťou. Rovnaká charakteristika platí aj pre jej priaznivcov.
Vedeli ste, že Jovan Musk sa v roku 1981 stal oficiálnym sponzorom turné kapely Rolling Stones? Bolo to prvýkrát v histórii, keď sa značka parfémov spojila s menom hudobnej skupiny a zaštítila jedno z jej umeleckých diel. Založila tak dnes úplne bežnú tradíciu prepojenia kozmetických značiek so svetom šoubiznisu.
Najväčšia sláva značky prišla s parfémom Jovan Fresh Musk. Aj v našich končinách si získal mimoriadnu pozornosť a zástupy fanúšikov. Dnes Jovan stále boduje s vyváženými, výraznými vôňami v cenovo dostupnej relácii a riadi sa mottom „som to, čo priťahuje“. Stále je symbolom priamočiarosti, príťažlivosti, zmyselnosti a slobody. Svoju ponuku rovnomerne delí medzi ženy a mužov a pre obe skupiny prináša výrobky spĺňajúce všetky atribúty moderných vôní.
Čisté vôňa, čistý dizajn flakónov, štýl a príťažlivosť – taký je Jovan pre ženy aj mužov. Parfémy Jovan oceníte, ak hľadáte priamočiare čisté vône s jednoznačným názorom. Každý deň vám dajú pocit výnimočnosti, sviežosti, sebaistoty a radosti zo života.

Hodnotenie Jovan Musk

Pridať novú recenziu

4.0
11 hodnotenie
3
5
1
2
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem