La Roche-Posay Novalip Duoregeneračný rúž pre citlivé a suché pery

La Roche-Posay Novalip Duo regeneračný rúž pre citlivé a suché pery
La Roche-Posay Novalip Duo regeneračný rúž pre citlivé a suché pery

Popis produktu La Roche-Posay Novalip Duo

Popis:
Regeneračný rúž La Roche-Posay Novalip Duo poskytuje perám hydratáciu a zároveň intentívnu farbu, ktorá drží fixovaná celý deň. Predstavuje vzájomnú súhru starostlivosti o pery a intenzívnej farebnej hravosti. Srdce rúža – 46% tvorí starostlivosť LHA + 8% glycerín a D-panthenol, pre lesklý, vyživený a zdravý povrch pier. Farebný film predstavuje ultra ochrannú strarostlivosť, udržuje hydratáciu 9h. Pre citlivé a suché pery s tendenciou k nedostatkom a nepríjemným pocitom. Vysoko tolerovaný.

Účinky:

  • 9 hodinová hydratácia
  • preukázateľná redukcia suchých pier
  • dlhotrvajúca intenzívna farba.

Typ pleti:
Určené pre citlivé suché pery.

O značke La Roche-Posay

Francúzska značka dermatokozmetiky La Roche-Posay je známa svojou intenzívnou spoluprácou s dermatológmi a záväzkom pomáhať zlepšovať život ľuďom s citlivou pleťou. Preto majú prípravky La Roche-Posay minimalistické zloženie a sú vytvárané na základe striktnej charty výroby.

Rady prípravkov La Roche-Posay sú prispôsobené špecifickým požiadavkám všetkých typov citlivej pokožky a ponúkajú riešenie ľuďom, ktorých trápi pokožka intolerantná, reaktívna, atopická alebo so sklonom k akné. Nevyhnutným základom každého prípravku je Termálna voda z La Roche-Posay, ktorá má antioxidačné a terapeutické vlastnosti a okamžite upokojuje citlivú a podráždenú pokožku.

Dermatokozmetika La Roche-Posay svoju kvalitu dokazuje nielen preukázateľnými výsledkami klinických štúdií, ale aj početnými odporúčaniami popredných dermatológov.

Recenzie La Roche-Posay Novalip Duo