Listerine Advanced White

ústna voda s bieliacim účinkom

1×
Listerine Advanced White ústna voda s bieliacim účinkom
Listerine Advanced White ústna voda s bieliacim účinkom
Listerine Advanced White ústna voda s bieliacim účinkom
250 ml
4,50

Kód: LIR0637 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Darček pre vás
Ak si teraz objednáte akékoľvek produkty Listerine minimálne za 12 €, pošleme vám ich s dopravou zadarmo! Doprajte si kvalitnú dentálnu starostlivosť od Listerine.
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra streda 20. 3. 2019
Osobný odber
už zajtra streda 20. 3. 2019
Listerine Advanced White
250 ml | 4,50

Popis kozmetiky Listerine Advanced White

Ústna voda Listerine Advanced White zosilňuje účinok bieliacich zubných pást a navracia žiarivosť vášmu úsmevu.

Vlastnosti:

  • bojuje proti vzniku zubného kazu
  • ničí baktérie
  • zaisťuje svieži dych
  • podporuje bielenie zubov

Použitie:
Vyplachujte ústnu dutinu ráno a večer alebo kedykoľvek podľa potreby a potom vypľujte.

O značke Listerine

Kozmetika Listerine | Listerine - komplexná starostlivosť o ústnu dutinu. Listerine, značka produktov pre kompletnú starostlivosť o ústnu dutinu, je pomenovaná po anglickom lekárovi Josephovi Listerovi, ktorý spôsobil prevrat pri chirurgických operáciách objavom a presadzovaním antisepsy, sterilných operácií a sterilizácie chirurgických nástrojov. Značka Listerine bola na samom začiatku dezinfekcie a od roku 1920 sa ako prvá profilovala na značku ústnej vody, ktorá odstraňuje zápach z úst.

História značky Listerine sa ale píše už od roku 1879, kedy doktor Lawrence objavil pôvodné základné zloženie s antiseptickým účinkom. Od roku 1895 začali jeho objav používať aj zubári, ktorí zistili, že sa dá použiť aj proti baktériám v ústach. Postupne sa Listerine stal priekopníkom a súčasne synonymom boja proti zápachu z úst. Dnes značku Listerine vlastní americký farmaceutický gigant Johnson & Johnson, ktorého produkty sa predávajú vo viac ako 175 krajinách sveta.

Produkty Listerine ponúkajú revolučné riešenie v boji proti baktériám v ústach. Antiseptická ústna voda Listerine dokáže zničiť až 99 % baktérií, ktoré spôsobujú zubný povlak a tým problémy s ďasnami. Ponuka značky Listerine je ale oveľa širšia a ponúka špecializované riešenia pre rôzne problémy či priania zákazníkov. Sortiment ústnych vôd ponúka produkty zamerané na ochranu zubnej skloviny a ďasien, na podporu belosti zubov, proti zubnému kazu či špeciálne ústne vody pre deti. Ochrana proti baktériám a zápachu z úst je samozrejmosťou značky Listerine.

Ústne vody Listerine spoľahlivo zlikvidujú baktérie, ktorých by ste sa jednoduchým použitím zubnej kefky nezbavili, a chráni tak zdravie vašej ústnej dutiny. Navyše ponúka širokú škálu ďalších účinkov, ktoré vám pomôžu získať a udržať si krásny úsmev.