L’Oréal Paris Mega Volume Miss Hippieobjemová riasenka

3×
L’Oréal Paris Mega Volume Miss Hippie objemová riasenka
L’Oréal Paris Mega Volume Miss Hippie objemová riasenka
odtieň Black 8,4 ml
8,00

Kód: LOR2254 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 2. 4. 2020

Popis produktu L’Oréal Paris Mega Volume Miss Hippie
Vlastnosti

Popis:
Pre najhorúcejšie festivalové líčenie na leto je tu pre vás objemová riasenka Miss Hippie od L'Oréal Paris. Riasenka s revolučnou mega objemovou kefkou. Intenzívny objem získate vďaka mega hustým štetinkám rôznej dĺžky, ktoré zachytia, obalia a rozvinú riasy ako vejár. Majte vejárovité riasy s mega objemom bez námahy.

Účinky:

  • dodáva riasam mega objem
  • dodáva vejárovitý efekt
  • zahusťuje riasy
  • predlžuje riasy

Zloženie:

  • riasenka je obohatená o inovatívny polymér, ktorý okamžite obalí riasy - pre rýchlejšiu aplikáciu a intenzívny výsledok

Ako aplikovať:
Pomocou objemovej kefky naneste na horné i dolné riasy. Podľa potreby naneste viac vrstiev.

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Typ riasenky
pre objem

O značke L’Oréal Paris

Kozmetika L'Oréal Paris | L'Oréal Paris je pravdepodobne najznámejšou francúzskou a svetovou značkou kozmetiky vôbec. Jej zárodok sa datuje až k roku 1907, kedy mladý a nádejný chemik Eugéne Schueller objavil prípravok na farbenie vlasov. Tento nenápadný produkt dal potom impulz k ďalším špičkovým a laboratórnym testom, ktoré prichádzali z úplne novými a vylepšenými výrobkami, ktoré bolo možné aplikovať na ženské telo. L'Oréal Paris rozšíril svoje výskumné centrá hneď do niekoľkých veľkých svetových miest. Dnes si možno pod značkou L'Oréal Paris predstaviť predovšetkým pleťové krémy, prípravky na vlasy, parfémy, ale aj make-upy a ďalšie.

Recenzie L’Oréal Paris Mega Volume Miss Hippie