Max Factor Rise & Shineriasenka pre objem a natočenie rias

8×
Max Factor Rise & Shine riasenka pre objem a natočenie rias
Max Factor Rise & Shine riasenka pre objem a natočenie rias
odtieň 001 black 12 ml
7,99

Kód: MXF02325 | Na sklade
1
Večerné doručenie
utorok 14. 4. 2020

Popis produktu Max Factor Rise & Shine
Vlastnosti

Ráno máme všetky zhon. Pre dokonale rozjasnený pohľad však nemusíte tráviť v kúpeľni dlhé minúty. Maskara pre objem a natočenie rias Max Factor Rise & Shine s jedinečnou kefkou pomáha natiahnuť riasy od korienkov až po končeky. Stačí jeden ťah a vaše oči sa razom rozžiaria.

Vlastnosti:
obaľuje riasy intenzívne čiernou farbou už s prvou vrstvou
predlžuje riasy a dodáva im maximálny objem
zloženie obohatené o vitamín E ošetruje riasy
kefka riasy dôkladne rozčesáva a netvorí hrčky

Ako aplikovať:
Plynulým ťahom prečešte riasy kefkou od korienkov až po končeky. Aplikujte na horné aj dolné riasy.

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Typ riasenky
tvarujúca, pre objem

O značke Max Factor

Kozmetika Max Factor patrí k najžiarivejším stáliciam na trhu v oblasti líčenia. História značky siaha až k počiatku 20. storočia a reklamný slogan „make-up maskérov filmových hviezd“ odkazuje na zlatý vek Hollywoodu a príbeh o vývoji značky. Na striebornom plátne sa vtedy v súvislosti s make-upom totiž objavovalo jediné meno.

Max Factor bol vizionársky make-up artista ruského pôvodu, ktorý sa v roku 1914 presunul do Los Angeles, aby bol bližšie začínajúcemu filmovému priemyslu. Tu si založil obchod s líčidlami a herci si čoskoro chodili po radu, ako vyzerať na plátne čo najlepšie. Maskéri zas netrpezlivo čakali na nové produkty. Max Factor však veril, že kúzlo make-upu by malo byť dostupné všetkým ženám a prvýkrát v histórii tak začali byť líčidlá k dispozícii aj širokej verejnosti.

Viac než 100 rokov existencie značky už prinieslo celý rad ikonických produktov. Z tých úplne prvých to bol práve Max Factor make-up pre filmové plátno alebo zlatý prášok do vlasov. V posledných rokoch značku preslávila predovšetkým maskara Max Factor 2000 Calorie a dlhotrvajúci rúž Max Factor Lipfinity.

Recenzie Max Factor Rise & Shine