Maybelline LipStudio Shine

lesk na pery s vysokým leskom

Maybelline LipStudio Shine lesk na pery s vysokým leskom
odtieň 120 Pink Shock 6,8 ml

Kód: MAY1817 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Maybelline LipStudio Shine
odtieň 120 Pink Shock 6,8 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Maybelline LipStudio Shine

Lesk na pery Maybelline LipStudio Shine zaistí vašim perám krásny vzhľad.

Vlastnosti:

  • hydratuje a zvláčňuje pery
  • dodáva perám sýtu farbu
  • metalický efekt

Použitie:
Naneste na pery rovnomernú vrstvu pomocou aplikátora.

O značke Maybelline

História značky Maybelline siaha do roku 1915, keď si mladá Američanka menom Mabel Williams namiešala originálny prípravok na zvýraznenie očí. Jej brata Thomasa to natoľko nadchlo, že založil spoločnosť Maybelle Laboratories a začal sa venovať predaju maskár. Netrvalo dlho a ženy po celých Spojených štátoch žiadali Maybelline. V druhej polovici deväťdesiatych rokov sa Maybelline stala súčasťou kozmetického gigantu L'Oréal Group. Jej cieľ však zostal stále rovnaký – ponúkať zákazníkom prvotriednu a zároveň cenovo dostupnú dekoratívnu kozmetiku.
V súčasnosti sa Maybelline môže pýšiť tým, že spolupracuje s poprednými módnymi návrhármi na vytváraní trendov v oblasti krásy. Nespí však na vavrínoch a neustále sa snaží svoje produkty inovovať. Očné tiene, laky na nechty, lesky na pery a ďalšie produkty značky Maybelline sa ľahko aplikujú a majú dlhotrvajúci účinok. Sú efektné a v neposlednom rade bezpečné. Vďaka týmto vlastnostiam si získali obrovskú obľubu medzi profesionálnymi vizážistami.
Kozmetika Maybelline je synonymom dokonalého nalíčenia. O jej mimoriadnych kvalitách svedčí aj skutočnosť, že ju používa celý rad slávnych osobností – napríklad Miranda Kerr, Gigi Hadid alebo Adriana Lima. Značka Maybelline iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú podčiarknuť svoj osobitý štýl, milujú make-up a túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.