Montale Roses Muskparfumovaná voda pre ženy

9×
Montale Roses Musk parfumovaná voda pre ženy
Montale Roses Musk parfumovaná voda pre ženy
Doprava zadarmo
110,00

Ušetríte 42%
100 ml
63,50

Kód: MNT1561 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

Táto vôňa sa vyrába v rôznych farebných prevedeniach, pozri ďalšie obrázky a videá.

1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 24. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 24. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Montale Roses Musk
Zloženie

Montale Roses Musk je kvetinovo-pižmová vôňa pre ženy. Táto parfumovaná voda francúzskej značky parfémov, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii, ponúka úchvatné spojenie ruže a pižma. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale aj parfémovanej vode Roses Musk vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť.

Jednoduchá a priamočiara vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Roses Musk predstavuje tie najčistejšie akordy ruže zharmonizované vzácnym pižmom a podčiarknuté dotykom jazmínu. Celková aróma Montale Roses Musk je iskrivo elegantná. Úchvatná vôňa vytvorená s minimom vonných akordov vyvoláva dojem, akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka. Pierre Montale stvoril jednoduchú a pritom nezameniteľnú a nezabudnuteľnú parfémovanú vodu prinášajúcu svojmu nositeľovi celkom nový vonný zážitok. Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montale aj parfémovaná voda Roses Musk je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní.

Montale Roses Musk sa hodí na nosenie po celý rok, cez deň i na večer. Jej iskrivosť však najlepšie vynikne v letných dňoch. Táto parfémovaná voda si navždy získa ženy, ktoré majú rady kvetinové vône v spojení s arómou pižma. Vyskúšať by ju mala tiež každá dáma, ktorá oceňuje skutočnú kvalitu a rada na seba nechá dýchnuť kúzlo histórie Orientu.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale aj svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Roses Musk podčiarknutou úchvatnou lesklou ružovou farbou, a unikátnosť flakónom dodáva tiež praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Roses Musk - vôňa ruží a pižma s dotykom jazmínu.

Zloženie

Zloženie
pižmo, ruža, jazmín
Druh vône
kvetinová

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Recenzie Montale Roses Musk