Nivea Fresh Me Up!

antiperspirant

1×
Nivea Fresh Me Up! antiperspirant
150 ml

Kód: NIV2184 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Nivea Fresh Me Up!
150 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Nivea Fresh Me Up!

Popis:
Sprej antiperspirant Nivea Fresh Me Up! vás osvieži príjemnou vôňou citrónovej trávy a ochráni vás proti poteniu celých 48 hodín. Odhoďte starosti z potenia a užívajte si leto naplno. Dermatologicky testované a schválené.

Účinky:

  • ochrana proti poteniu až na 48 hodín
  • svieža vôňa citrónovej trávy 

Zloženie:

  • bez alkoholu

Ako aplikovať:
Pred použitím pretrepte. Aplikujte zo vzdialenosti 15 cm priamo na pokožku podpazušia. Nechajte zaschnúť.

Vlastnosti

Druh balenia
dezodorant v spreji
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Nivea

Svetoznáma značka Nivea bola založená v Nemecku roku 1911. Za jej vznikom stál vizionár a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, ktorý dokázal spojiť olej a vodu do stabilného krému. Pri názve značky vychádzal z latinského pomenovania pre sneh, keď sa nechal inšpirovať čisto bielou farbou produktu. Práve tak vznikol dnes už legendárny krém Nivea.

V roku 1925 získal výrobok nový ikonický modrý obal, ale svojím obsahom je po celý čas až dodnes celkom verný pôvodnej receptúre. Klasický krém Nivea sa stal súčasťou života mnohých generácií. Účinne vyživuje pleť a pokožku a vďaka svojej zamatovo jemnej textúre a špecifickej vôni je pre mnohých krásnou pripomienkou detstva.

Dnes kozmetika Nivea predstavuje už celý rad kvalitných a ošetrujúcich prípravkov, ktoré sú dostupné všetkým. Svojich priaznivcov si rýchlo získal opaľovací krém Nivea alebo rýdzo pánska kolekcia kozmetiky Nivea Men. Nivea ošetruje pleť a pokožku už viac než 100 rokov a za ten čas sa stala skutočným členom miliónov rodín po celom svete.