Notino Discovery Box Attractive fragrancesdarčeková sada unisex

Notino Discovery Box Attractive fragrances darčeková sada unisex
Notino Discovery Box Attractive fragrances darčeková sada unisex
darčeková sada unisex

Kód: NOI02263 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Jean Paul Gaultier Scandal parfumovaná voda 1,5 ml + Jean Paul Gaultier Classique parfumovaná voda 1,5 ml + Paco Rabanne 1 Million Lucky toaletná voda 1,5 ml + Carolina Herrera 212 NYC MEN toaletná voda 1,5 ml + Carolina Herrera 212 VIP MEN toaletná voda 1,5 ml

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Zloženie

Druh vône
iné

O značke Notino

Viac ako 15 rokov sa pohybujeme vo svete krásy a za ten čas sme nazbierali veľa skúseností a nápadov. Naše produkty sú inšpirované práve vami, našimi zákazníkmi, ktorých krása baví rovnako ako nás a neuspokoja sa s málom.

Chceme, aby Notino ponúkalo najvyššiu kvalitu za čo najvýhodnejšiu cenu. Náš tím navrhuje originálne a trendové produkty na každú príležitosť; od praktických kozmetických kúskov a cestovných setov až po služby šité na mieru, ako je gravírovanie parfémov a luxusné darčekové balenia. Načúvame vašim potrebám a vieme, že funkčné a dizajnovo premyslené kozmetické doplnky si nájdu u vás svoje miesto. Naším cieľom je sprístupniť krásu pre každého.

Všetky produkty nájdete exkluzívne iba na Notine, kde neustále pracujeme na rozširovaní nášho portfólia a nových inovatívnych postupoch.

Recenzie Notino Discovery Box Attractive fragrances