Notino Glamour Collection Make-up Spongehubka na make-up

Notino Glamour Collection Make-up Sponge hubka na make-up
Notino Glamour Collection Make-up Sponge hubka na make-up

Kód: NOI02101 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis produktu Notino Glamour Collection Make-up Sponge

Vďaka špeciálnemu tvaru zaistí hubka Notino Glamour Collection bezchybné nanesenie make-upu do skutočne každého záhybu tváre. Zjednodušte si svoju každodennú rutinu pri nanášaní make-upu!

Vlastnosti:

  • na bezchybné nanesenie krémového aj tekutého make-upu
  • jednoduchá a rovnomerná aplikácia vrátane oblasti pod očami a v okolí nosa
  • pohodlne sa drží a na pleti je veľmi príjemná
  • rozmer: 6 × 4 cm

Materiál:

  • 100 % PU – polyuretán

Ako používať:
Namočte hubku do vody a jemne z nej vyžmýkajte prebytočnú vodu. Môžete ju použiť s akýmkoľvek make-upom, korektorom, BB/CC krémom, bronzerom alebo rozjasňovačom. Po použití hubku umyte v teplej vode s použitím šetrného mydla a nechajte ju vyschnúť.

O značke Notino

Viac ako 15 rokov sa pohybujeme vo svete krásy a za ten čas sme nazbierali veľa skúseností a nápadov. Naše produkty sú inšpirované práve vami, našimi zákazníkmi, ktorých krása baví rovnako ako nás a neuspokoja sa s málom.

Chceme, aby Notino ponúkalo najvyššiu kvalitu za čo najvýhodnejšiu cenu. Náš tím navrhuje originálne a trendové produkty na každú príležitosť; od praktických kozmetických kúskov a cestovných setov až po služby šité na mieru, ako je gravírovanie parfémov a luxusné darčekové balenia. Načúvame vašim potrebám a vieme, že funkčné a dizajnovo premyslené kozmetické doplnky si nájdu u vás svoje miesto. Naším cieľom je sprístupniť krásu pre každého.

Všetky produkty nájdete exkluzívne iba na Notine, kde neustále pracujeme na rozširovaní nášho portfólia a nových inovatívnych postupoch.

Recenzie Notino Glamour Collection Make-up Sponge