Notino Glamour Collection Spacious Make-up Bagpriestorná taška na make-up

1×
Notino Glamour Collection Spacious Make-up Bag priestorná taška na make-up
Notino Glamour Collection Spacious Make-up Bag priestorná taška na make-up
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
19,00

Ušetríte 39%
11,50

Kód: NOI02100 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 15. 4. 2020

Popis produktu Notino Glamour Collection Spacious Make-up Bag

Chystáte sa na cesty alebo si len chcete urobiť poriadok vo svojej kabelke? Priestorná kozmetická taštička na make-up Notino Glamour Collection sa vám bude hodiť na každú príležitosť. Vojde sa do nej všetko potrebné a navyše je sama osebe štýlovým dizajnovým doplnkom.

Vlastnosti:

  • na make-up, šperky či iné drobné predmety
  • dizajn taštičky bol navrhnutý vo Francúzsku
  • rozmer taštičky: 27 × 17 × 8 cm

Materiál:

  • 100 % polyuretán
  • nylonový zips   

O značke Notino

Viac ako 15 rokov sa pohybujeme vo svete krásy a za ten čas sme nazbierali veľa skúseností a nápadov. Naše produkty sú inšpirované práve vami, našimi zákazníkmi, ktorých krása baví rovnako ako nás a neuspokoja sa s málom.

Chceme, aby Notino ponúkalo najvyššiu kvalitu za čo najvýhodnejšiu cenu. Náš tím navrhuje originálne a trendové produkty na každú príležitosť; od praktických kozmetických kúskov a cestovných setov až po služby šité na mieru, ako je gravírovanie parfémov a luxusné darčekové balenia. Načúvame vašim potrebám a vieme, že funkčné a dizajnovo premyslené kozmetické doplnky si nájdu u vás svoje miesto. Naším cieľom je sprístupniť krásu pre každého.

Všetky produkty nájdete exkluzívne iba na Notine, kde neustále pracujeme na rozširovaní nášho portfólia a nových inovatívnych postupoch.

Recenzie Notino Glamour Collection Spacious Make-up Bag