Nuxe Huile Prodigieusedarčeková sada II.

Nuxe Huile Prodigieuse darčeková sada II.
Nuxe Huile Prodigieuse darčeková sada II.

Kód: NUX02585 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

multifunkčný suchý olej na tvár, telo a vlasy 100 ml + sprchový olej pre ženy 100 ml + upokojujúci a hydratačný krém pre normálnu pleť so sklonom k podráždeniu 30 ml + Sviečka 70 g

Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Vlastnosti

Kedy používať
na deň
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ pleti
normálna, pre všetky typy pleti
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
darčeková sada
Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
hydratácia, proti starnutiu, výživa
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Nuxe

Kozmetika Nuxe v sebe spája silu prírody, účinnosť vedy a potešenie zmyslov pre maximálnu radosť z používania. Toto spojenie sa odráža v samotnom názve značky, ktorý vznikol kombináciou slov „Nature“ a „Luxury“, aj vo všetkých Nuxe produktoch. Kozmetika Nuxe neobsahuje parabény ani minerálne oleje.

Značka Nuxe sa postupne vyvíjala už od počiatku 50. rokov. Skutočný život jej však v roku 1989 vdýchla až Aliza Jabès, priaznivkyňa aromaterapie a tiež neskoršia zakladateľka konceptu Nuxe Spa. Hneď prvý prípravok, ktorý sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžite obrovský úspech a dnes je ikonickým produktom značky.

Spoločnosť Nuxe sa aktívne zaoberá výskumnou činnosťou a všetky výrobky sú vyvíjané s použitím originálnych metód založených na poznatkoch modernej botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexný rad prípravkov starostlivosti o tvár a telo aj Nuxe parfém inšpirovaný práve charakteristickou vôňou legendárneho suchého oleja.

Recenzie Nuxe Huile Prodigieuse