Nuxe Huile Prodigieuse

darčeková sada II.

Nuxe Huile Prodigieuse darčeková sada II.
Nuxe Huile Prodigieuse darčeková sada II.
Nuxe Huile Prodigieuse darčeková sada II.

Kód: NUX02585 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: multifunkčný suchý olej na tvár, telo a vlasy Huile Prodigieuse 100 ml + sprchový olej pro ženy Prodigieux 100 ml + upokojujúci a hydratačný krém pre normálnu pleť so sklonom k podráždeniu Crème Fraîche de Beauté 30 ml + svíčka Prodigieuse 70 g

Nuxe Huile Prodigieuse

Vlastnosti

Podľa problému pleti
hydratácia, vrásky a linky, výživa a dehydratácia
Typ pleti
normálna, pre všetky typy pleti
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
darčeková sada
Typ vlasov
všetky typy vlasov
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Nuxe

Kozmetika Nuxe v sebe spája silu prírody, účinnosť vedy a potešenie zmyslov pre maximálnu radosť z používania. Toto spojenie sa odráža v samotnom názve značky, ktorý vznikol kombináciou slov „Nature“ a „Luxury“, aj vo všetkých Nuxe produktoch. Kozmetika Nuxe neobsahuje parabény ani minerálne oleje.

Značka Nuxe sa postupne vyvíjala už od počiatku 50. rokov. Skutočný život jej však v roku 1989 vdýchla až Aliza Jabès, priaznivkyňa aromaterapie a tiež neskoršia zakladateľka konceptu Nuxe Spa. Hneď prvý prípravok, ktorý sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžite obrovský úspech a dnes je ikonickým produktom značky.

Spoločnosť Nuxe sa aktívne zaoberá výskumnou činnosťou a všetky výrobky sú vyvíjané s použitím originálnych metód založených na poznatkoch modernej botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexný rad prípravkov starostlivosti o tvár a telo aj Nuxe parfém inšpirovaný práve charakteristickou vôňou legendárneho suchého oleja.