Nuxe Huile Prodigieusekozmetická sada I. pre ženy

Nuxe Huile Prodigieuse kozmetická sada I. pre ženy
Nuxe Huile Prodigieuse kozmetická sada I. pre ženy

Kód: NUX02133 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Huile Prodigieuse multifunkčný suchý olej na tvár, telo a vlasy 100 ml + kozmetická taštička

Darček pre vás
Získajte micelárnu vodu Very Rose 100 ml, dva náramky a taštičku. To všetko získate keď nakúpite produkty Nuxe nad 25 €.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ oleja
zmesi olejov
Typ sady
darčeková sada

O značke Nuxe

Kozmetika Nuxe v sebe spája silu prírody, účinnosť vedy a potešenie zmyslov pre maximálnu radosť z používania. Toto spojenie sa odráža v samotnom názve značky, ktorý vznikol kombináciou slov „Nature“ a „Luxury“, aj vo všetkých Nuxe produktoch. Kozmetika Nuxe neobsahuje parabény ani minerálne oleje.

Značka Nuxe sa postupne vyvíjala už od počiatku 50. rokov. Skutočný život jej však v roku 1989 vdýchla až Aliza Jabès, priaznivkyňa aromaterapie a tiež neskoršia zakladateľka konceptu Nuxe Spa. Hneď prvý prípravok, ktorý sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžite obrovský úspech a dnes je ikonickým produktom značky.

Spoločnosť Nuxe sa aktívne zaoberá výskumnou činnosťou a všetky výrobky sú vyvíjané s použitím originálnych metód založených na poznatkoch modernej botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexný rad prípravkov starostlivosti o tvár a telo aj Nuxe parfém inšpirovaný práve charakteristickou vôňou legendárneho suchého oleja.

Recenzie Nuxe Huile Prodigieuse