OAK Natural Beard Carekefa na bradu

OAK Natural Beard Care kefa na bradu
OAK Natural Beard Care kefa na bradu
kefa na bradu

Kód: OAK00023 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.
Darček pre vás
Pri vašej objednávke nad 50 € si v košíku môžete vybrať jednu obľúbenú pastu od MEDIBLANC.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis produktu OAK Natural Beard Care

Kefa na bradu OAK Natural Beard Care dodá vašej brade ten správny tvar a pestovaný vzhľad. Rukoväť z olejovaného duba sa perfektne drží v ruke a rôzne dlhé prasacie štetiny zaisťujú dôkladné prečesanie každého chĺpka.

Vlastnosti:

  • pomáha tvarovať bradu
  • vyčesáva nečistoty
  • masíruje a stimuluje tvorbu kožného mazu
  • predchádza vysušenému vzhľadu brady
  • pohodlne sa drží v ruke
  • ideálny pre dlhú a hustú bradu

Ako aplikovať:
Bradu češte v smere ich rastu. Pre masáž pleti kefou jemne pritlačte.

Z kefy pravidelne odstraňujte nečistoty. Každé 3 mesiace kefu vyčistite pomocou prípravku Beard Wash a vlažnej vody. Potom nechajte kefu uschnúť štetinami hore.

O značke OAK

Objavte dokonalú starostlivosť o bradu s nemeckou značkou OAK, ktorá nadväzuje na tradičný svet holičstva. Produkty OAK sú vyrábané prevažne ručne v rodinnom podniku v Berlíne. Spoľahnúť sa môžete na nadčasový dizajn kief na bradu rovnako ako na absolútne revolučné zloženie ošetrujúcich prípravkov.

Pri vývoji každého svojho produktu čerpá značka OAK nielen z najnovších vedeckých poznatkov, ale aj zo znalostí a bohatých skúseností holičov. Jednotlivé suroviny a materiály na holičské potreby sú vyberané s rovnakou starostlivosťou a vášňou ako esenciálne oleje do ošetrujúcich prípravkov, ktoré vašu bradu dokonale prevoňajú a vyživia. Značka OAK tiež kladie dôraz na používanie prírodných prísad a ochranu životného prostredia.

Recenzie OAK Natural Beard Care