Orofluido Beauty

kozmetická sada VIII.

2×
Orofluido Beauty kozmetická sada VIII.
Orofluido Beauty kozmetická sada VIII.
Poškodený obal
kozmetická sada VIII.
15,90

Kód: OFR01242 | 1 ks na sklade

Nový nerozbalený produkt so 100 % obsahom, ktorý má iba poškodený obal.

Sada obsahuje: olej na vlasy Beauty Elixir 100 ml + maska na vlasy 250 ml

ks
Kuriérom GLS
piatok 28. 6. 2019
Osobný odber
piatok 28. 6. 2019
Orofluido Beauty
kozmetická sada VIII. | 15,90

Vlastnosti

Typ sady
kozmetická sada
Typ vlasov
všetky typy vlasov

O značke Orofluido

Kozmetika Orofluido | Značka vlasovej kozmetiky Orofluido spadá pod firmu Revlon. Táto spoločnosť sa rozhodla vytvoriť odnož svojej vlasovej kozmetiky, ktorá bude čerpať inšpiráciu a osvedčené metódy pre krásne vlasy už v starovekých civilizáciách. Prípravky Orofluido sú inšpirované rituálmi krásy, ktoré sa nám dochovali vďaka prastarým tradíciám. Prípravky obsahujú tri vzácne oleje.
Berberské ženy v Maroku nás naučili chrániť a ošetrovať svoje vlasy arganovým olejom, ktorý je vyhľadávaným pomocníkom v starostlivosti o vlasy dodnes. Kráľovná Kleopatra, ktorá bola preslávená svojou nadpozemskou krásou, svojim vlasom dopriavala výživu s pomocou oleja zo šachoru jedlého, ktorý vlasom dodáva lesk a zamatovú hebkosť. Starí Egypťania, Feničania a Židia zas uprednostňovali ľanový olej, ktorý ich vlasy obdaril žiarivým a neprehliadnuteľným leskom.
Vlasová kozmetika Orofluido je navyše obohatená o luxusnú vôňu, ktorá stojí na ušľachtilých esenciách. V hlave tejto vône sa kĺbi šťavnatý bergamot a opojný kvet pomarančovníka. Srdce sa otvára rafinovanou kombináciou živice, papriky a cyklámenu. Základ vône vás unesie na vlnách sladkej vanilky a hrejivého santalového dreva.