Paco Rabanne Invictus Intensetoaletná voda pre mužov

5×
Paco Rabanne Invictus Intense toaletná voda pre mužov
Paco Rabanne Invictus Intense toaletná voda pre mužov
Doprava zadarmo
100 ml
60,50

Kód: PAR5569 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 4. 6. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 3. 6. 2020

Popis parfému Paco Rabanne Invictus Intense
Zloženie

Ste pripravení na novú výzvu? Víťazstvo duelu tých najlepších bude vždy patriť vám. Toaletná voda pre mužov Paco Rabanne Invictus Intense je stelesnením sily, ktorá je na svojom absolútnom vrchole. Nech vaše zmysly ovládne jeho ohromujúce kúzlo a staňte sa nepremožiteľným hrdinom.

  • vôňa pre mužov, ktorí chcú vždy zvíťaziť
  • aromatická vôňa s drevitými akordmi
  • spolu s vôňou Paco Rabanne Olympea Intense tvorí „božskú“ dvojicu vôní

Zloženie vône
Vonná kompozícia v sebe odráža magnetický duel dvoch síl. Prvá z nich sa prejaví v samotnej hlave vône, ktorá sa otvára pikantným impulzom v podobe čierneho korenia a pomarančového kvetu. Potom sa do popredia dostávajú akordy vavrínu a whisky. Základ vône dáva priestor dominantnému prejavu čiernej a pravej ambry, ktorý vytvára protikladnú silu a vnáša do toaletnej vody zmyselný záblesk.

Príbeh vône
Invictus Intense je pokračovaním vône Invictus, ktorá so sebou niesla príbeh o nezdolnej mužskej sile. Teraz prichádza vo variante Intense a opäť stelesňuje obrovskú moc, ale tentokrát ešte väčšiu. Oproti kultovej vôni Invictus sa flakón zahalil do temnejšieho odtieňa. Tvar víťazného pohára však zostal zachovaný. Na trh bola uvedená v roku 2016.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
čierne korenie, pomarančový kvet
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
vavrín, whisky
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pravá ambra, čierna ambra, soľ
Druh vône
aromatická

O značke Paco Rabanne

Parfémy Paco Rabanne stavajú na luxus, kvalitu a premyslenú extravaganciu. Vonné kompozície ukryté v osobitých výrazných flakónoch sú rovnako originálne ako život a tvorba módneho návrhára, ktorý im dal meno.

Paco Rabanne je pseudonym, ktorý priniesol slávu Franciscovi Rabanedovi Cuervovi. Rodený Španiel vyrastal vo Francúzsku, kde pôsobil v niekoľkých parížskych módnych domoch, než si v roku 1966 založil vlastnú značku. Jeho eklektické modely z netradičných materiálov si rýchlo získali pozornosť a značke otvorili cestu do sveta.

Už o 3 roky neskôr bol predstavený aj prvý parfém Paco Rabanne, ktorý odvtedy nasledovali desiatky ďalších vôní pre mužov aj ženy. Pôvodne prevažne kvetinové esencie postupne doplnili drevité a korenisté ingrediencie, ktoré zaistili vôňam ich povestný švih a sexappeal. Ten bezpochyby charakterizuje aj dnes už skutočne legendárny Paco Rabanne 1 Million.

Recenzie Paco Rabanne Invictus Intense