Prejsť na hlavný obsah

Resibo

O značke Resibo

Vydajte sa na uvedomelú cestu ku kráse vďaka kozmetike, ktorá čerpá inšpiráciu z prírody, ale zároveň ju tiež rešpektuje. Poľská kozmetika Resibo sa zameriava na vegánske, vysokokvalitné produkty starostlivosti o pleť.

 

Každý z nich obsahuje minimálne 95 % prírodných látok a je vyrobený tak, aby nezaťažoval životné prostredie. Podľa zakladateľky značky je poslaním Resiba vytvoriť svet, v ktorom sa dbá na potreby pleti bežných ľudí, či už riešia problémy s akné, predčasným starnutím, alebo suchosťou pleti.

Prvým krokom na ceste k vzniku značky Resibo bol čistiaci olej. Vytvorila ho Ewelina Kwit-Betlej po tom, čo sa veľa rokov snažila nájsť odpoveď na svoj problém s aknóznou pleťou. Žiadny z bežne dostupných prípravkov nezaberal, a tak začala pracovať na svojom vlastnom produkte. Po mesiacoch experimentov, konzultácií a testovaní 300 rôznych receptúr konečne dosiahla dokonalosť. Bola ňou zmes 60 prírodných olejov, ktorá pleť perfektne vyčistí, ale zároveň ju nevysuší. V roku 2014 sa čistiaci olej aj ďalšie produkty začali predávať najprv v Poľsku, potom v ďalších krajinách Európy a nakoniec po celom svete.

Vyskúšajte aj vy certifikovanú a oceňovanú prírodnú kozmetiku, ktorá kladie dôraz na ekologický spôsob života. Odličovací olej Resibo Organic stál za vznikom celej značky a jeho vyvážené zloženie nielen hĺbkovo čistí, ale aj hydratuje a vyživuje. Dostanete ho navyše s praktickou hubkou. Medzi obľúbené produkty patria aj prírodný opaľovací krém Resibo Team Sunscreen, vyživujúci regeneračný krém Resibo Organic, micelárna voda s hydratačným účinkom Resibo Organic alebo očný krém proti opuchom a tmavým kruhom Resibo.

celý text skryť text