Prejsť na hlavný obsah
Rochas Femme toaletná voda pre ženy
Rochas Femme toaletná voda pre ženy
Rochas Femme toaletná voda pre ženy
Hlava
broskyňa, drevo, rasca, slivka
Srdce
fialka, klinček, jazmín, ruža
Základ
dub, pačuli, vanilka
Druh vôneovocná, cyprusová

Rochas Femme môžeme v súčasnosti považovať za klasickú vôňu, veď jej originál vznikol už v roku 1943 a bol inšpirovaný filmami zo 40. rokov. Jedná sa o vôňu ovocno - cyprusovú, hrejivú a je preto ideálna najmä pre nosenie do chladnejších dní či večerov.


Ovocná zložka túto toaletnú vodu otvára aj uzatvára. Spočiatku nosenia vône je pútajúca najmä silná vôňa slivky, ale o mnoho hodín neskôr vás príjemne prekvapí šťavnatá vôňa broskyne. Avšak je to korenie v kombinácii s ľahko sladkými tónmi kvetín, vďaka ktorým je vôňa Femme považovaná za stálicu sveta parfémov. Veľmi výrazná je predovšetkým aróma rasce či klinčekov. Potom sú to akcenty jazmínu, ruže a fialky, ktoré korenistú esenciu obklopujú a dotvárajú. Nádych vanilky a pačuli dodáva vôni jemný a príťažlivý ráz.


Toaletná voda Femme je veľmi nevšednou, ale harmonickou kombináciou. Kokteil esencií kvetín, ovocia a korenia je veľmi jemný, ale zároveň dokáže upútať pozornosť, jeho nositeľka bude neprehliadnuteľná. Zároveň je však táto vôňa veľmi osobná, každý si vďaka nej dokáže vybaviť tie najintímnejšie momenty svojho života.


Parfémy Rochas sú veľmi unikátne, nie sú univerzálne. Taktiež to platí aj pre vôňu Femme. Tá sa stane ideálnym doplnkom každej ženy, ktorá svoju ženskosť rada a dôrazne vyzdvihne. Esencie sa tiež výborne hodia pre ženy so zdravým sebavedomím a prirodzenou príťažlivosťou, dokáže obe tieto charakteristiky nenápadne, ale napriek tomu zreteľne, podčiarknuť. Pôvodný parfém Femme bol inšpirovaný herečkou Mae West, mal tak stelesňovať uchvacujúcu krásu bujných tvarov tejto filmovej hviezdy.


Femme je ideálna najmä pre nosenie do spoločnosti, dokáže strhnúť všetku pozornosť na svoju nositeľku.
Vďaka svojej nadčasovosti táto vôňa bude ideálnym darčekom pre ženu akéhokoľvek veku.

RochasFemme toaletná voda pre ženy

14×
96,00
O 27 % výhodnejšie
100 ml
69,30

Na sklade | 69,30 / 100 ml, vr. DPH | Kód: ROS0024

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 22. 4. 2024
Osobný odber
utorok 23. 4. 2024