Roja Parfums Vetiverparfém pre mužov

Roja Parfums Vetiver parfém pre mužov
Roja Parfums Vetiver parfém pre mužov
50 ml

Kód: ROJ0321 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

  • Popis parfému
  • Recenzie

Popis parfému Roja Parfums Vetiver
Zloženie

Vetiver je chyprová vôňa pre mužov britskej značky nikových (niche) parfémov Roja Parfums. Značka Roja Parfums ponúka od roku 2007 svojim zákazníkom celkom nové poňatie luxusu a sofistikovanosti v parfumérstve pre modernú dobu. Je pod záštitou jedného z najslávnejších návrhárov vôní vôbec, ktorého meno tiež hrdo nesie. Roja Dove je preslávený používaním tých najkvalitnejších dostupných ingrediencií, precíznosťou s nesmiernym dôrazom na detail a osobnou filozofiou uspokojiť sa len s tým najlepším. Svieži a súčasne vycibrený parfém Roja Parfums Vetiver ponúka mužnú, prirodzene elegantnú vôňu.

Roja Dove vysvetľuje, že ho k vytvoreniu parfému Vetiver inšpirovala spomienka na vôňu milenky, ktorá zostáva vtlačená do vašej vlastnej kože po tom, ako sa rozlúčite. „Vytvoril som ho tak, aby bol posledným slovom v tom, ako by mal muž voňať,“ dodáva. Vôňa Roja Parfums Vetiver sa v hlave otvára akordmi citróna, bergamotu a vavrínu kubébového. V srdci zavonia ruža stolistá, jazmín z Grasse a cist a základ pozostáva z tónov galbana, zelerových semienok, čierneho a ružového korenia, rasce, muškátového orieška, dubového machu, vetiveru, cédrového dreva, cédrového ihličia, guajakového dreva, amyrisu a labdana.

Hrejivá, suchá, svieža a pikantná chyprová vôňa sa sústreďuje okolo vášnivej dymovitosti vetiveru, osviežená citrusmi a akoby zľahka zelenými tónmi. Dynamika citrusov a jemne citrónového vavrínu je zosilnená pikantnou zmesou korenia. Neobyčajný tón zelerových semienok a galbana dodáva ešte viac sviežosti ústrednej téme horúceho, dymovitého vetiveru, to všetko na hrejivom základe s prvkami amyrisu a guajakového dreva, s ktorými pútavo korešpondujú ruže a jazmín. Céder a cédrové ihličie sú podčiarknuté suchou vôňou dubového machu a zmyselným kožovitým labdanom, a dokonale tak završujú celkovú arómu, ktorá je stelesnením dokonalého chyprového parfému.

Celková aróma, majstrovsky prepájajúca drevité, aromatické a sviežo korenisté stránky s citrusovými a zelenými aspektmi, je hrejivá, suchá, pikantná a predovšetkým nesmierne svieža. V parféme Vetiver predviedol Roja Dove, ako si predstavuje dokonalú pánsku vôňu. Roja Parfums Vetiver je stelesnením vycibrenej a pritom celkom prirodzenej elegancie.

Balenie Roja Parfums Vetiver je prepychové a súčasne elegantné. Rovnako ako pri všetkých vôňach Roja Parfums, aj flakón Vetiver je majstrovským, ručne dokončeným dielom, vyrobeným vo Francúzsku z najčistejšieho dostupného skla. Zlatá etiketa je ručne vtlačená do skla v Anglicku a nádherný ozdobný uzáver, symbol Roja Parfums, je – opäť ručne – osadený krištáľmi Swarovski. Flakón Roja Parfums Vetiver je zabalený do nádhernej, prepychovo pôsobiacej škatuľky.

Parfém Roja Parfums Vetiver sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Navždy si tento úchvatný parfém získa predovšetkým milovníkov chyprových vôní s ústrednou rolou vetiveru a citrusov. Svojho nositeľa zahalí parfém Vetiver do sviežej, prirodzene elegantnej arómy a spoľahlivo mu zaistí obdivnú pozornosť okolia. Vďaka svojej špičkovej kvalite a nebývalej luxusnosti v každom ohľade a detaile je parfém Roja Parfums Vetiver dokonalým darčekom pre muža, ktorému chcete dopriať skutočne to najlepšie.

Roja Parfums Vetiver – svieža, prirodzene elegantná chyprová vôňa pre pravých mužov.

Zloženie

Hlava
bergamot, citrón
Srdce
cist, jazmín, ruža de mai
Základ
amyris, céder, cédrové ihličie, dubový mach, galbanum, guajakové drevo, korenie, labdanum, muškátový oriešok, rasca, ružové korenie, vetiver
Druh vône
cyprusová

Recenzie Roja Parfums Vetiver

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!