Semilac Paris Accessoriesštetec na zdobenie nechtov

Semilac Paris Accessories štetec na zdobenie nechtov
Semilac Paris Accessories štetec na zdobenie nechtov
20,30

Kód: SEP01366 | 3 ks na sklade
1
Zásielkovňa
streda 23. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis produktu Semilac Paris Accessories

Podľahli ste kúzlu nail artu a chcete svoj um posunúť zase o triedu vyššie? Štetček na zdobenie nechtov Semilac Paris vám pomôže ľahko si vytvoriť manikúru v štýle ombré.

Štetček má perfektne tvarované syntetické štetinky v dĺžke 5 – 10 mm, ktoré umožňujú rovnomerne rozotrieť lak a vytvoriť plynulý prechod medzi farbami. Vďaka drevenej vyprofilovanej rukoväti sa vám s ním navyše bude veľmi pohodlne manipulovať.

Vlastnosti:

  • umožňuje vytvoriť manikúru v tzv. ombré štýle
  • rovnomerne roztiera lak a vytvára plynulý prechod medzi farbami
  • štetinky v dĺžke 5 – 10 mm roztierajú lak do hladka
  • vyprofilovaná rukoväť umožňuje pohodlnú manipuláciu

Zloženie:

  • syntetické vlákna
  • drevená rukoväť

Ako používať:
Štetček použite na rozotrenie laku na nechty a vytvorenie plynulého prechodu medzi jednotlivými farbami.

O značke Semilac Paris

Získajte dokonale vyzerajúce nechty s čo najmenšou námahou! Poľská značka Semilac Paris vám prináša širokú ponuku gélových lakov na permanentnú manikúru ako zo salónu! Značka Semilac Paris je vodcom na poľskom kozmetickom trhu a vďaka svojmu poctivému prístupu a kvalite si získala dôveru a obľubu u zákazníkov.

Starostlivosť o nechty Semilac Paris je ako stvorená pre súčasné aktívne ženy, ktoré chcú vyzerať príťažlivo a zároveň nechcú tráviť zbytočný čas nad zložitou úpravou nechtov či tráviť všetok voľný čas v kozmetickom salóne. S gélovými lakmi Semilac Paris tak docielite perfektne vyzerajúce nechty priamo v pohodlí vášho domova.

Zo širokej ponuky si stačí vybrať taký odtieň laku, ktorý si prajete! Sortiment značky Semilac Paris obsahuje všetky štýly, od metalických a perleťových farieb až po matné výrazné odtiene.  

Recenzie Semilac Paris Accessories