Shiseido Pore Smoothing Correctorkorektor pre zmenšenie pórov

Shiseido Pore Smoothing Corrector korektor pre zmenšenie pórov
Shiseido Pore Smoothing Corrector korektor pre zmenšenie pórov
13 ml
38,30

Kód: SHI0338 | 4 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 1. 4. 2020

Popis produktu Shiseido Pore Smoothing Corrector
Vlastnosti

Korektor Shiseido Makeup Pore Smoothing Corrector zamaskuje všetky nedokonalosti pleti a dodá vašej tvári bezchybný vzhľad.

Vlastnosti:

  • redukuje nedokonalosti pleti
  • neupcháva póry
  • zjednocuje odtieň pleti

Zloženie:

  • bez parfumácie

Použitie:
Naneste korektor v tenkej vrstve priamo na postihnuté miesto.

Vlastnosti

Konzistencia
fluid
Typ pleti
mastná, normálna
Efekt
matný, korekčný

O značke Shiseido

Luxusná japonská kozmetika Shiseido už viac než 140 rokov definuje koncept krásy. Filozofia značky vychádza z presvedčenia, že krása nie je len vizuálny obraz, ale predovšetkým pocit.

Značku sprevádza bohatá história. Od samého začiatku čerpá to najlepšie zo západnej kozmetiky a zároveň odkazuje na tradičné ázijské hodnoty. Ikonickým pojmom je však Shiseido kozmetika nielen kvôli nadčasovým produktom a dlhoročnej tradícii, ale aj vďaka úspešným inováciám. Spoločnosť sa trvalo venuje vývoju nových technológií v oblasti starostlivosti o pleť a v priebehu rokov sa stala v týchto výskumoch významnou autoritou.

Pokiaľ ide o kvalitu a sofistikované zloženie prípravkov, rovnako ako o ctenie environmentálnych zásad, nachádza sa Shiseido vysoko nad štandardom. Či už si vyberiete parfém Shiseido, jeden z luxusných prípravkov starostlivosti o pleť, Shiseido make-up, alebo napríklad opaľovací krém Shiseido – táto prémiová kozmetika z Japonska sa o vás vždy dokonale postará a vy tak získate pocit prirodzenej krásy.

Recenzie Shiseido Pore Smoothing Corrector