St. Moriz Self Tanningaplikačná rukavica

4×
St. Moriz Self Tanning aplikačná rukavica
St. Moriz Self Tanning aplikačná rukavica
5,00

Kód: TMO1880 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 4. 2020

Popis produktu St. Moriz Self Tanning

Zaistite si perfektné, rovnomerné opálenie pomocou aplikačnej rukavice St. Moriz Self Tanning. Tá vám pomôže s nanášaním samoopaľovacieho krému alebo spreja a jeho aplikáciou, takže si môžete byť istí, že po fľakoch nebude ani pamiatky.

Vlastnosti:

  • uľahčuje nanášanie samoopaľovacieho prípravku
  • predchádza vzniku nežiaducich škvŕn
  • zabraňuje zafarbeniu rúk
  • je omývateľná – možno používať opakovane

Ako používať:
Naneste samoopaľovací prípravok priamo na telo a potom dôkladne rozotrite rukavicou.

O značke St. Moriz

Samoopaľovacia kozmetika St. Moriz vám zaistí skutočne krásne a prirodzené opálenie bez škodlivých UV lúčov! Vaše vysnívané opálenie navyše dosiahnete okamžite a vydrží vám v perfektnom stave veľa dní! Nadchne vás tiež ľahké a rýchle nanášanie týchto prípravkov aj ich okúzľujúca vôňa! Zo samoopaľovacou kozmetikou St. Moriz si navyše môžete byť istí, že vaše opálenie bude rovnomerné bez nežiaducich škvŕn a vaša pokožka zostane dokonale hydratovaná a hebká na dotyk. Kozmetika St. Moriz vám pomôže získať vzhľad, o ktorom ste vždy snívali!
St. Moriz je v súčasnej dobe najpoužívanejšia samoopaľovacia značka v Anglicku. Samoopaľovacia kozmetika St. Moriz je obľúbená užívateľmi aj odborníkmi a za dobu svojho pôsobenia na trhu už získala celý rad ocenení. K výrobe prípravkov St. Moriz sú používané len tie najkvalitnejšie ingrediencie a všetky produkty sú vyrobené v Anglicku. Každý prípravok je starostlivo testovaný a dermatologicky schválený. Vďaka zdravému a žiarivému opáleniu budete skvele vyzerať a cítiť sa príťažlivo. So samoopaľovacou kozmetikou St. Moriz si budete môcť užívať krásne opálenie po celý rok!

Recenzie St. Moriz Self Tanning

tracking pixel