TIGI Bed Head Manipulator modelovacia pasta

3×
TIGI Bed Head Manipulator modelovacia pasta
TIGI Bed Head Manipulator modelovacia pasta
Manipulator 57 g
5,40

9,47 / 100 g, vr. DPH
Kód: TIG0182 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 25. 1. 2021
Osobný odber
pondelok 25. 1. 2021

Popis produktu TIGI Bed Head Manipulator
Vlastnosti

Popis:
Tigi Bed Head stylingová modelovacia pasta udrží tvar vášho účesu celý deň či celú noc. Vašej fantázii sa medze nekladú. S týmto silne tužiacim modelovacím krémom môžete vlasy rozstrapatiť, vytvárať rozmanité ihlicové tvary účesov, zvýrazňovať jednotlivé pramene alebo tvarovať lokne. Tigi Bed Head stylingová modelovacia pasta vlasy zhusťuje a dodáva im matný vzhľad. Vytvorte si svoj vlastný štýl! Pasta má nemastné zloženie a kokosovú vôňu.

Účinok:

  • Extra-silná dlhodobá fixácia
  • Hodí sa na styling najrozmanitejších účesov

Typ vlasov:
Vhodné pre všetky typy vlasov.

Ako aplikovať:
Pastu nanášajte na suché alebo vlhké vlasy. Vlasy môžete nechať voľne uschnúť alebo vyfúkať fénom. Prípravok rozotrite medzi prstami a účes vytvarujte podľa svojich predstáv.

Vlastnosti

Účinok
objem vlasov
Dĺžka vlasov
krátke vlasy

O značke TIGI

p>Kozmetika TIGI | Spoločnosť TIGI založili v roku 1986 štyria bratia Mascolovci – potomkovia slávneho talianskeho kaderníka Franca Mascolo, medzi ktorého stálych zákazníkov patrili aj legendárne herečky Sophia Loren a Gina Lollobrigida. Toni, Guy, Bruno a Anthony kráčali v šľapajach svojho otca a v podstate z ničoho vybudovali prestížnu sieť kaderníckych salónov Toni & Guy. Tá má dnes viac než 420 pobočiek v 42 krajinách po celom svete.
Výnimočnosť produktov TIGI teda spočíva najmä v tom, že sú navrhované profesionálnymi vlasovými stylistami pre potreby iných profesionálnych vlasových stylistov. S tým súvisí aj skutočnosť, že TIGI Creative Team každý rok vymýšľa nové kolekcie účesov, určené výhradne na propagáciu troch kľúčových radov tejto exkluzívnej značky – Bed Head, S-Factor a Catwalk.
Práve posledná spomínaná predstavuje pomyselný most spájajúci svety krásnych vlasov a špičkovej módy. Bola to hlavne spolupráca s mladým britským návrhárom Christopherom Kaneom, čo Catwalk posunulo na ďalšiu, ešte vyššiu úroveň. Vďaka tomu teraz kaderníci dokážu uspokojiť aj tých najnáročnejších klientov túžiacich po vizáži filmových či hudobných hviezd. Nie je bez zaujímavosti, že vôňa kozmetiky TIGI Catwalk je inšpirovaná exkluzívnymi parfémami.
Pri výrobe šampónov, kondicionérov, modelovacích pást a ďalších výrobkov TIGI sa často používajú pomerne netradičné ingrediencie. Napríklad autori kolekcie Catwalk Curlesque na základe poznatkov modernej biológie vytvorili tzv. Catwalk Aquacomplex – unikátny „koktail“ z uhorkovej vody a výťažkov z rôznych druhov rias, chalúh aj morského fenikla. Ten sa krátko po svojom uvedení do predaja stal hitom medzi ženami, ktoré nosia vlnité, prípadne kučeravé vlasy. Samostatnú zmienku si zaslúžia takisto luxusné prísady ako kašmír, šampanské alebo perly, nachádzajúce sa v prípravkoch línie S-Factor.
Značka TIGI iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyzerať skvele, ale nemajú chuť tráviť hodiny svojho voľného času v salónoch krásy, hľadajú prvotriednu kvalitu za rozumné ceny, sú hraví, baví ich robiť si kreatívne účesy a vyberajú predovšetkým očami (podľa dizajnu a farby balenia ).  

Recenzie TIGI Bed Head Manipulator3