Vichy Dépilatoiresdepilačný krém

Vichy Dépilatoires depilačný krém
Vichy Dépilatoires depilačný krém
150 ml

Kód: VCH0687 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
K nákupu produktov Vichy nad 30 € dostanete teraz kozmetickú tašku s 4 mini produktami starostlivosti o pleť a vzorku make-upu.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Vichy Dépilatoires
Vlastnosti

Prípravok Vichy Dépilatoires sa postará o jednoduchý priebeh depilácie a zaistí vám krásne hebkú pokožku.

Vlastnosti:

  • vyživuje a hydratuje pokožku
  • má šetrné zloženie k citlivej pokožke
  • možno použiť aj na krátke chĺpky

Použitie:
Postupujte podľa priloženého návodu.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pokožky
citlivá

O značke Vichy

Dermatokozmetika Vichy je synonymom pre kvalitu v starostlivosti o pleť. Je navrhnutá tak, aby sa starala o všetky druhy pleti a pokožky a to i tej najviac citlivej. Produkty z radov Vichy prispievajú k viditeľným výsledkom pomocou kombinácie aktívnych látok s mineralizovanou termálnou vodou z Vichy, ktorá je uznávaná hlavne pre vysoký obsah minerálov s upokojujúcimi, posilňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. O skvelých účinkoch vody z Vichy sa vedelo po celé storočia. Rimania dokonca zasvätili tento vzácny prameň bohyni krásy.

Značka Vichy je typickým predstaviteľom maximálne úspešného zblíženia kozmetiky a medicíny. Vynikajúca znášanlivosť, preukázateľná účinnosť, receptúry založené na najnovších výskumoch, dodržovanie etických noriem pri výrobe – to sú rozpoznávacie znaky dermatokozmetiky Vichy.

Vichy pomáha ženám po celom svete v každodennej starostlivosti o pleť a pokožku. Poslaním laboratórií Vichy je vyvíjať kompletné rady kozmetiky pre skutočne všetky typy pleti. V portfóliu tejto dermatokozmetickej značky nájdete všetko pre perfektnú každodennú starostlivosť celej rodiny. Vichy má odpoveď na každú vašu požiadavku.

Recenzie Vichy Dépilatoires