Vichy Dépilatoires

depilačný krém

Vichy Dépilatoires depilačný krém
Vichy Dépilatoires depilačný krém
Vichy Dépilatoires depilačný krém
Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: VCH0687 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 29. 4. 2019
Osobný odber
pondelok 29. 4. 2019
Vichy Dépilatoires
150 ml | 14,90

Popis kozmetiky Vichy Dépilatoires

Prípravok Vichy Dépilatoires sa postará o jednoduchý priebeh depilácie a zaistí vám krásne hebkú pokožku.

Vlastnosti:

  • vyživuje a hydratuje pokožku
  • má šetrné zloženie k citlivej pokožke
  • možno použiť aj na krátke chĺpky

Použitie:
Postupujte podľa priloženého návodu.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pokožky
citlivá

O značke Vichy

Dermatokozmetika Vichy je synonymom pre kvalitu v starostlivosti o pleť. Je navrhnutá tak, aby sa starala o všetky druhy pleti a pokožky a to i tej najviac citlivej. Produkty z radov Vichy prispievajú k viditeľným výsledkom pomocou kombinácie aktívnych látok s mineralizovanou termálnou vodou z Vichy, ktorá je uznávaná hlavne pre vysoký obsah minerálov s upokojujúcimi, posilňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. O skvelých účinkoch vody z Vichy sa vedelo po celé storočia. Rimania dokonca zasvätili tento vzácny prameň bohyni krásy.

Značka Vichy je typickým predstaviteľom maximálne úspešného zblíženia kozmetiky a medicíny. Vynikajúca znášanlivosť, preukázateľná účinnosť, receptúry založené na najnovších výskumoch, dodržovanie etických noriem pri výrobe – to sú rozpoznávacie znaky dermatokozmetiky Vichy.

Vichy pomáha ženám po celom svete v každodennej starostlivosti o pleť a pokožku. Poslaním laboratórií Vichy je vyvíjať kompletné rady kozmetiky pre skutočne všetky typy pleti. V portfóliu tejto dermatokozmetickej značky nájdete všetko pre perfektnú každodennú starostlivosť celej rodiny. Vichy má odpoveď na každú vašu požiadavku.