Vichy Minéral 89

kozmetická sada I.

1×
Vichy Minéral 89 kozmetická sada I.
Vichy Minéral 89 kozmetická sada I.
Vichy Minéral 89 kozmetická sada I.

Kód: VCH06267 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: posilňujúci a vypĺňajúci Hyaluron-Booster Minéral 89 50 ml + micelárna čistiaca voda 3 v 1 Pureté Thermale 30 ml + posilňujúci a vypĺňajúci Hyaluron-Booster Minéral 89 5 ml

Popis kozmetiky Vichy Minéral 89

Kozmetický set Vichy Minéral 89 je špeciálne navrhnutý pre dôkladné vyčistenie, hĺbkovú hydratáciu a každodenné posilnenie pleti.

Posilňujúci a vyplňujúci Hyaluron-Booster Minéral 89 50 ml

  • hĺbkovo hydratuje a vyplňuje pleť
  • pôsobí proti vonkajším aj vnútorným agresorom pleti
  • posilňuje kožnú bariéru pleti

Micelárna čistiaca voda 3 v 1 Vichy Pureté Thermale

  • šetrne z pleti odstraňuje všetky nečistoty
  • ideálna aj na odlíčenie očného make-upu
  • hydratuje a upokojuje pleť

Miniatúra Hyaluron-Booster Vichy Minéral 89 5 ml

  • praktické balenie vhodné na cestovanie
  • vojde sa do každej kabelky

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Podľa problému pleti
hydratácia, výživa a dehydratácia
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Vichy

Dermatokozmetika Vichy je synonymom pre kvalitu v starostlivosti o pleť. Je navrhnutá tak, aby sa starala o všetky druhy pleti a pokožky a to i tej najviac citlivej. Produkty z radov Vichy prispievajú k viditeľným výsledkom pomocou kombinácie aktívnych látok s mineralizovanou termálnou vodou z Vichy, ktorá je uznávaná hlavne pre vysoký obsah minerálov s upokojujúcimi, posilňujúcimi a regeneračnými vlastnosťami. O skvelých účinkoch vody z Vichy sa vedelo po celé storočia. Rimania dokonca zasvätili tento vzácny prameň bohyni krásy.

Značka Vichy je typickým predstaviteľom maximálne úspešného zblíženia kozmetiky a medicíny. Vynikajúca znášanlivosť, preukázateľná účinnosť, receptúry založené na najnovších výskumoch, dodržovanie etických noriem pri výrobe – to sú rozpoznávacie znaky dermatokozmetiky Vichy.

Vichy pomáha ženám po celom svete v každodennej starostlivosti o pleť a pokožku. Poslaním laboratórií Vichy je vyvíjať kompletné rady kozmetiky pre skutočne všetky typy pleti. V portfóliu tejto dermatokozmetickej značky nájdete všetko pre perfektnú každodennú starostlivosť celej rodiny. Vichy má odpoveď na každú vašu požiadavku.