Weleda Family

kozmetická sada I.

2×
Weleda Family kozmetická sada I.
Weleda Family kozmetická sada I.
32,90

Kód: WEL1469 | Viac než 5 ks na sklade

masážny olej s arnikou 100 ml + Hair Care Rosemary vlasové tonikum 100 ml + Skin Food univerzálny výživný krém s bylinkami 30 ml + Body Care na nohy balzam 75 ml + 23 x 16,5 x 4,5 cm

1
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 23. 8. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 23. 8. 2019
Weleda Family
| 32,90

Vlastnosti

Typ pleti
citlivá, suchá
Typ pokožky
citlivá, podráždená, suchá až veľmi suchá
Typ sady
kozmetická sada
Účinok
upokojenie, výživa
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Weleda

Značka Weleda predstavuje skutočnú harmóniu človeka s prírodou. Široký sortiment certifikovanej prírodnej kozmetiky pomáha zlepšovať, obnovovať a tiež udržiavať ľudské zdravie. Prispieva k dosiahnutiu fyzickej pohody a podporuje osobný rozvoj. Weleda vznikla v roku 1921 ako farmaceutické laboratórium so svojou vlastnou záhradou liečivých rastlín.

Postupne sa vypracovala na celosvetovo úspešnú firmu zaoberajúcu sa zdravím a krásou, ktorá má v súčasnosti zastúpenie vo viac než 50 krajinách. Všetky produkty Weleda sú vyrábané výhradne z prírodných zložiek bez použitia umelých konzervantov. Suroviny sú navyše v absolútnej väčšine prípadov získavané zo zdrojov ekologického poľnohospodárstva.

Šampóny Weleda, cielená starostlivosť o pleť alebo prípravky Weleda pre bábätká sú tak nielen vysokoúčinné a šetrné, ale predstavujú aj cestu k harmonickému životnému štýlu. Pretože kozmetika Weleda znamená skutočnú lásku a rešpekt k prírode.