Weleda Menkozmetická sada I. pre mužov

Weleda Men kozmetická sada I. pre mužov
Weleda Men kozmetická sada I. pre mužov
kozmetická sada I. pre mužov

Kód: WEL1464 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

hydratačný krém pre mužov 30 ml + sprchový gél pre mužov 200 ml

Darček pre vás
Zadajte v košíku kód skin15sk a produkty z kategórií Pleť a Líčenie nakúpite o 15 % lacnejšie. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.
  • Zloženie
  • Články
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Vek
pre všetky vekové skupiny
Ochrana pred slnkom
bez SPF
Typ pleti
pre všetky typy pleti, suchá
Účinok
hydratácia
Kedy používať
na deň
Typ sady
kozmetická sada
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

Napísali sme o Weleda Men
Články

O značke Weleda

Značka Weleda predstavuje skutočnú harmóniu človeka s prírodou. Široký sortiment certifikovanej prírodnej kozmetiky pomáha zlepšovať, obnovovať a tiež udržiavať ľudské zdravie. Prispieva k dosiahnutiu fyzickej pohody a podporuje osobný rozvoj. Weleda vznikla v roku 1921 ako farmaceutické laboratórium so svojou vlastnou záhradou liečivých rastlín.

Postupne sa vypracovala na celosvetovo úspešnú firmu zaoberajúcu sa zdravím a krásou, ktorá má v súčasnosti zastúpenie vo viac než 50 krajinách. Všetky produkty Weleda sú vyrábané výhradne z prírodných zložiek bez použitia umelých konzervantov. Suroviny sú navyše v absolútnej väčšine prípadov získavané zo zdrojov ekologického poľnohospodárstva.

Šampóny Weleda, cielená starostlivosť o pleť alebo prípravky Weleda pre bábätká sú tak nielen vysokoúčinné a šetrné, ale predstavujú aj cestu k harmonickému životnému štýlu. Pretože kozmetika Weleda znamená skutočnú lásku a rešpekt k prírode.

Recenzie Weleda Men